!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o unban Szejk
#11
(06-14-2019, 17:13)SandwichBM napisał(a): Zadam wazne pytanie:
- Jaka wyspe chciales przedtem odwiedzic? Bo jesli chodzi o Longer, to jest normalny gracz a nie osoba z administracji wiec troche mnie to dziwi.....

Jego wyspę (w sensie gracza o nicku Longer) ponieważ pisał o sprzedaży konta za chyba 600kk jak dobrze pamiętam i chciałem ją zobaczyć dlaczego tyle chce za to konto. Ja nie rozglądam się kto z kim ma wyspę... I nawet mnie to nie interesuje
#12
No to przesadzone z ta Kara.... Jestem za zmiejszeniem na pomiedzy tydzien a miesiac. Ale na 10 lat? Bez przesady
[Obrazek: why.png]
#13
kanapka jakbyscie mi dali moda to ja bym ta sprawe rozwiazal w 2minuty i kazdy wyszedlby ucieszony

wiec jak chcecie to dajcie
123 mam mute 2 na miechy
#14
(06-15-2019, 09:17)jakub97 napisał(a): kanapka jakbyscie mi dali moda to ja bym ta sprawe rozwiazal w 2minuty i kazdy wyszedlby ucieszony

wiec jak chcecie to dajcie

Proszenie o moda? 
Poza tym to chyba nie temat i dział w którym możesz się wypowiadać
#15
ja nie prosze o moda tylko zdaje rekrutacje

a co do wypowiadania sie to moge bo mam do tego prawo berlinko
123 mam mute 2 na miechy
#16
(06-15-2019, 09:28)jakub97 napisał(a): ja nie prosze o moda tylko zdaje rekrutacje

a co do wypowiadania sie to moge bo mam do tego prawo berlinko

W prośbach o UB i skargach nie można ? Kubusiu.
#17
Masz tu perfidnie pokazane Sandwich, że Fade mówi o mojej wyspie i potem szejka ja odwiedza, nazywając mnie śmieciem ( zresztą nie pierwszy raz, bo zdarzały mu się takie sytuacje w których mnie wyzywał)

Ale co tam lepiej napisać " to nie ja " ; " " to do kogoś innego" "brat to zrobił" "kolega co u mnie był" i wtedy uwierzysz w każdą taką historyjkę co nie?
#18
Jakub97 leci warn za spam w tematach nie dla ciebie zwiazanych.

Sariel ty mnie lepiej nie wkurzaj jesli chodzi o te i owe.
Jesli tak, to pozostaje na nie z tym wszystkim. Chcialem sie po prostu sprawy dowiedziec. Wiec odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika