!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] <3 :* UNBAN Irishka98, Sarishka :* <3
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Sarishka, Irishka98
Za co zostało zbanowane?: notoryczne prowokowanie moderacji
Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Ponieważ ban nie ma sensu, napisałam tylko takie coś : "[22:29:55][/url] [Client thread/INFO]: [CHAT]  ? Sarishka ? jakbym dostala bana to by sie nie zgodzil bo eni by sie nie zgodzila".
To nie jest prowokowanie i nie zasługuje na bana na 7 dni. ( Zważywszy na fakt, że nigdy nie byłam karana.)
Po czym po chwili, kiedy nic więcej nie pisałam, dostałam kolejnego bana na cały miesiąc na głownym koncie ( Irishka98 ) zupełnie bezpodstawnie.
Proszę o odbanowanie konta Irishka98 za bezdpostawnego bana i skrócenie, bądź zlikwidowanie całkowicie bana na Sarishka.

Pozdrawiam cieplutko i wysyłam całusy i uściski
Irishka98 Heart
#2
" jakbym dostala bana to by sie nie zgodzil bo eni by sie nie zgodzila".

Byłem na serwerze w momencie bana i w momencie kiedy to zdanie padło. Dla mnie to nie jest prowokacja. Tym bardziej kara na drugim koncie jest bezpodstawna.

Jestem za ściągnięciem kary na Irishka98 oraz zważywszy na fakt, że drugie konto już siedzi z banem pół godziny ( a co najwyżej powinno dostać mute + osoba nie była karana) to także proponuje zdjęcie kary.

Czekam na opinie innych moderatorów.
#3
Głupio komentujesz każde działania administacji, pomijając Moderatora Sariela. Piszesz uszczypliwe, złośliwe komentarze zarówno na serwerze jak i na serwerowym Discordzie.
Nie zgadzam się na ub.
#4
Jestem na tak.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#5
+1 Mars
#6
Moja droga Eni, komentować mogę co chcę, ponieważ mamy takie prawo, a twoje zachowanie mi się nie podoba i wiesz czemu, ale chyba wyrzucasz to z głowy. A serwer dicorda nie jest powiazany banami z serwerem minecrafta, przytaczając twoje słowa, nie karamy ludzi na minecrafcie za to co zrobili na dc lub ts. Powiedziałaś to do mnie jak byłam helperem, poza tym pierwsza kara nie może być na miesiąc, a ja żadnego warna, kicka, upomnienia słownego nie dostałam.
EDIT Ps. Prywatna proźba do innych modów to nie jest upomnienie słowne, ani żadne
Pozdrawiam  Heart
#7
(06-13-2019, 23:08)Dayanek napisał(a): +1 Mars

Tak wiem nie powinienem tu pisać ale ty Dayanek nie powinienieś chyba się wypowiadać w temacie co do ub osoby no chyba, że jesteś w adm ?
#8
Tak jak już wyżej Irishka napisała, to co się dzieje na discordzie bądź tsie nie wpływa na Minecrafta. Dokładnie tak jak wspomniała to są twoje słowa. Na discordzie karany za to co się dzieje na discordzie. A na MC to co się dzieje na MC.

Także decyzją dwóch moderatorów, kary zostają ściągnięte.

Zamykam temat.
#9
"Jestem na tak. " Sprecyzuj, bo jestem miedzy kowadlem a mlotem. I temat otwieram spowrotem.´
Do tego dodam, ze to nie jedyne przypadki: Gdzie Irishka tak sie zachowywaöa w kierunku do Eni, wiec Miesiac bana jest fartem, bo normalnie jest za to nawet perm.
Wiec kare przywracam, Gandaflux ma zadecydowac.
[Obrazek: why.png]
#10
Jaki perm? Czy ty sie słyszysz? Nie była karana nigdy i odrazu perm? Skoro twierdzisz, że robiła to wcześniej to czemu nie miała kar za to hmm?
"Jestem na tak" - słowa Mars które po prostu potwierdziły moje argumenty wyżej. Przeczytaj sobie tam masz wszystko wytłumaczone. Za to ty możesz podać jakiś argument co ona napisała ze zasługuje na miesiac bana, albo lepiej na perma. Ja poczekam i posłucham.

Odchodząc od tej pajacerki co robisz : "Gracz może ubiegać się o unban-a/unmut-a podejmuje 2 MOD-ów lub wlaściciel serwera."
Tu masz punkt regulaminu który mówi ze potrzeba decyzji dwóch Modow. To nie jest zdjęcie zakazu. Tu nie ma głosowania 2:2 czy coś. Dwóch modow sie zgodzilo koniec kropka jest Ub.

P.S. przypomnieć Ci czemu regulamin zmienił sie na decyzje dwoch modow? Bo wcześniej odwalales samowolke i odbanowywales każdego kogo chciałes, dlatego zostało dodane ze dwoch modow musi sie zgodzić.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika