!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] unban karolcia99
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Karolcia99
Za co zostało zbanowane?: za jakąś hydre nawet nie wiem co to jest ale jest taki team e-sportowy hydro i jeszcze jakies gucciben (zakaz gry)
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie mam pojecia na stronie nic nie widac 
Byleś już przedtem karany?: tak ale w tym przypadku to nie ma znaczenia 
Czemu prosisz o odbanowanie: Właśnie wróciłem z ub na SapphiroN_ i chce się zalogować na Karolcia99 (kupiłem to konto pare miesięcy temu za 3kk) a tu wchodze i ban za jakies gucci hydra szczerze nawet nie wiem kiedy zostalo konto zbanowane tetaz mam mindfucka bo nie ogarniam co się stało (NIKT INNY NIE MIAŁ DOSTĘPU DO KONTA)
#2
Pare miesiecy temu.... Pare miesiecy temu to ja nawet bany nadawalem. Jesli konto ma blokade sklepu www to se nie pograsz.
[Obrazek: why.png]
#3
ja nic nie zrobilem wtf kanapka

ja chce tylko moje konto bo troche dziwne jest ze loguje sie po miesiacu i dostaje bana za jakas hydre
#4
Dziwne w takim razie, ale jesli ty nie byles to ktos mial haslo lub sie wlamal jak miales "slabe" haslo.
Poprosze reszte administracji, zeby sie wypowiedziala.
[Obrazek: why.png]
#5
raczej nie ma szans, że ktoś miał jakikolwiek dostęp do konta, możliwe że ktoś się włamał na konto lecz w to wątpię

w banie mam napisanie gucciben, jak wpisuje /is visit gucciben to pokazuje mi gracz ma zablokowane wizyty czyli moze on ma cos z tym wspolnego
#6
Jesli konto ma blokade sklepu www to se nie pograsz.

Tu masz prosta odpowiedź. Niezależnie czy to ty byłeś na koncie czy nie, konto zasłużyło na blokadę i bana więc nie dostaniesz ub na tym koncie.
#7
on kupił te konto przed tym gdy gucciben miał zakaz
#8
dokladnie
#9
Tak czy siak to nie zmienia faktu, konto nie dostalo tak od siebie ducha a ta sprawa byla nie taka se. Wiec.... Ja jestem na nie wiem odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika