!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] <3 :* UNBAN Irishka98, Sarishka :* <3
#11
W takim razie ubiegam się o bana dla Eni, bo to jest obustronne zachowanie xD

A nie sorki. Prywatnie do obcych osób, a nie do mnie się nie liczy. To cofam. Tylko ze mnie jest potwór
#12
No wlasnie jest 2 nie i 2 na tak
wiec Gandaflux musi sie zdecydowac, ale sprawdzilem teraz logi. Wiec Irishka98 ma ub, ale nie innego konto.
[Obrazek: why.png]
#13
Powiedz mi czego ty nie rozumiesz? Nie ma żadnych głosowań jeżeli chodzi o ub. Po prostu dwóch modow musi sie zgodzić.

+ dalej czekam na argument przeciwko, ściągnięciu ub. Ja dalem swoje argumenty na tak a ty jakoś nie potrafisz dac.
#14
Jesli nie zauwazylas ze juz Irishka98 to nie wiem....
Jesli ktos by tez tak o tobie pisal, tez bys Nadal Bana za obraze administracji, nie oszukujmy sie.
Obraza to Obraza, nie MA gadania. Jestem na tak na konto Irishka98 ale nie na drugie konto
[Obrazek: why.png]
#15
Po polsku proszę, żebyś napisał bo nie rozumiem.

Co o mnie napisał? To zdanie co ona napisała? Cytujac: "jakbym dostala bana to by sie nie zgodzil bo eni by sie nie zgodzila" - za coś takiego dał bym bana? Mylisz się nie dał bym za coś takiego bana, bo to nie zasługuje na bana.

Teraz też możesz mi powiedzieć o jakiej obrazie ty teraz mówisz? Bo w tym zdaniu wyżej nie ma żadnej obrazy, więc o czym ty teraz piszesz?

I czemu ma być banowane konto Irishka98 skoro na nim nic nie pisała tylko na tym drugim?
#16
zazwyczaj dajecie karę na główne konto xd
#17
Kare dostaje główne konto jeżeli ktoś notorycznie jest karany na multi i nic to nie daje.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika