!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Powrot PvP !
#11
Sandwich, serwer jeszcze nieco ponad 3 lata temu radził sobie znakomicie, mimo iż na serwerze nie było ŻADNYCH moderatorów (No może Ania_eR co grała przez może 2 miesiące), ale online poniżej 100 w dzień nie schodził i to przyznać musisz.

A skoro administracja jest aż tak przeciążona problemami graczy to może zatrudnicie 2 do pomocy skoro nie dajecie sobie rady, niech ta dwójka się sprawdzi w roli modów i ewentualnego pilnowania PVP, wtedy z radością będzie można ogłosić że będziecie trochę "odciążeni".
Sam byłem tu modem i sam wiem że obowiązki można śmiało łączyć z przyjemnościami więc wiem że nie ma tyle roboty ile ty mówisz, szczególnie że nie jesteś jeden sam.
Smile
#12
Tutaj chodzi o inny temat, Gandaflux powiedzial nie, to nie. A ja dodaje moje argumenty.
To ze kiedys inna administracja nie interesowala sie Cheaterami na pvp, to nie nasza wina. My chcemy miec spokoj.
Do tego musze wam powiedziec, ze jak chcecie PvP to zaplaccie administracji za pilnowanie tego PvP w realne $$$. Tak, na duzych serwerach administracja cos dostaje za swoja robote a nie tylko svip i elo. To mnie juz powoli wkurza.
[Obrazek: why.png]
#13
Sandwich, więc dlaczego tak nie zrobić ? Nie jest to głupi pomysł, a dodatkowo serwer zyskałby paru, parunastu graczy więcej, jeżeli wróciłoby pvp, tak chociaż myślę, bo co chwile ktoś pisał o tym, że miło by było, gdyby areny wróciły na serwer, byłoby to urozmaicenie rozgrywki. Mam pewien pomysł w głowie, którym się podzielę na forum, a mianowicie.
Ganda mógłby dodać "bilet" do pvp, który trwałby tydzień, dwa itd... Byłoby to oczywiście płatne, możliwość kupna w sklepie serwerowym. Pieniądze, które zostałyby przeznaczone przez graczy na bilety do pvp byłyby rozdzielane pomiędzy moderatorów, którzy pilnują aren. Według mnie, byłoby mniej cheatów, jeżeli gracz miałby płacić za dostęp do walki z pozostałymi graczami. Do tego, dlaczego nie można byłoby urozmaicić rozgrywki o nowe itemki, które można zdobyć za dużą ilość kredytów serwerowych, bądź też PLN w sklepie, które też przeznaczone byłyby dla "strażników".
Podzieliłem się pomysłem, nie liczę na to, że cokolwiek zostanie zrobione, lecz może Ganda się zastanowi nad tym, bo i gracze i moderatorzy mieliby coś z tego, plus może nowi gracze zawitaliby na serwerze, lub też starzy mogliby wrócić, ja sam wróciłbym do rozgrywki, gdyby pvp zostało dodane.

Pozdrawiam:
Thenab
#14
Nie widzialem nigdy €€€ wiec Sie na ten Temat nie wypowiem.
Nie jest zly, Tylko juz mamy duzo robot przez dzieciarnie na serwerze.
[Obrazek: why.png]
#15
Jeszcze czego żeby ci ktoś płacił za pilnowanie na pvp naprawdę pomysły masz niesamowite. Pvp wraca w czerwcu jeżeli wszystko będzie zgodnie z planem to 29 już powróci stare pvp z 4 biomami a z czasem wprowadzi się jakieś poprawki na pvp np. nowe areny w razie jakichkolwiek pytań piszcie

A poza tym pilnowanie czegokolwiek na serwerze z 100 graczami to nie jest niesamowicie trudne zadanie jeśli ci coś nie odpowiada to rozwiązanie samo się nasuwa
#16
Informacje masz nie wiem skad, ale tak sie nie stanie.
Nie mamy oficjalnego stanowiska ze ktos kupi serwer i go przerobi.

Wiec bym taki szybki nie byl, bo na ten moment to sa klamstwa.
[Obrazek: why.png]
#17
(06-25-2019, 20:10)SandwichBM napisał(a): Informacje masz nie wiem skad, ale tak sie nie stanie.
Nie mamy oficjalnego stanowiska ze ktos kupi serwer i go przerobi.

Wiec bym taki szybki nie byl, bo na ten moment to sa klamstwa.

Prosiłbym cię żebyś się nie wypowiadał za wszystkich co do kupna serwera. Jeżeli ty ich nie masz nie znaczy to że my ich nie mamy
#18
Informacja od Gandafluxa jest jakas inna niz wasza, z tym nie bede dyskutowac.
A jesli serwer poleci, to cos innego tez poleci i koniec tematu na temat tego.
Z PVP jestem dalej na nie
[Obrazek: why.png]
#19
Jeśli serwer poleci?
#20
PvP na nie, przyjąć 2 modów do pomocy na pvp - nie, mieć wylane na pvp, kto chce niech sie bije - nie.
Sandwich, ty masz jaja za przeproszeniem? Zamiast narzekać że taki obciążony jesteś to zaproponuj może własną wersję.
Wcale nie ma tyle roboty z tą "dzieciarnią" na serwerze ile ty mówisz więc proszę zrozum niektórych Wink
A z resztą to tylko MineCraft a ty się zachowujesz jakby to było twoje oficjalne jedno z głównych zajęć w życiu...
Na chwilę obecną powstrzymam się od "większych" i prawdziwych docinek w twoją stronę bo liczę na to że się przebudzisz, bo się zmieniłeś. Niestety na gorsze Tongue
A MineCraft to zwykła gra rozrywka która nie powinna być mylona z realem.
Smile


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika