!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Sariel
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: adrix2
Nick osoby na ktora skladasz skarge:  Sariel
Data wykroczenia: 02.06.2019
Powod skargi: Bezpodstawne karanie 
Dowód:l     
Temat: Sariel dal mi mute za spam z tego co mi wiadomo to spam to wysylanie tej samej wiad duzo razy
Wyslalem dwie wiadomosci ktore sie od siebie roznily. Tak odbiegajac od tematu to sarielowski sobie spamuje kazdym kontem ze ma bedrock XD wiec powinien sobie sam wlepic mute 
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#2
wow jazda z nim ! ! !!
#3
uuu ale jazda
#4
To ładne spamowanie każdym kontem xDDDD

Reklame o Bedrocku pisalem tylko z Leirasa i Sariela z dużymi odstępami czasowymi, więc nie wiem o co ci chodzi.

[22:27:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~adrix2 ? Spawnery krów : /is visit adrix2
[22:27:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~adrix2 ? Spawnery krów : /is visit adrix2
[22:29:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~adrix2 ? Spawnery krów zapraszam --> /is visit adrix2
[22:30:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~adrix2 ? Spawnery krów : /is visit adrix2

Proszę cię bardzo masz tutaj wycinki z logów i spójrz sobie dokładnie na czas i pomyśl jeszcze raz czy bezpodstawnie Cię mutuje. Pomimo ostrzegawczego kicka wcześniej.

Zostawiam to pod opinię innych Smile
#5
Sariel po tamtych dwóch u góry dostałem kicka a te dwie ostatnie różnią się od siebie przypominam spam TO PISANIE DUŻO RAZY TEJ SAMEJ WIADOMOSCI. A te dwie ostatnie się RÓŻNIĄ tym że tam pisze ze są a w drugim że ZAPRASZAM. Dałeś mi kicka na adrixie za dwie wiad a na xirda2 robiłem tak samo i nie dostałem ani kicka ani mute XD
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#6
Ja to bym degrada dała!
#7
Bez przesady ale adrix2, niestety ale spamiles jak widac wedlug logow od "Sariela".
2 Ostatnie to ze sie roznia, nie znaczy ze mozesz to samo napisac co przedtem pisalem po 30sekundach. Ja nie uznaje spamu, jesli to samo nie bedzie przez ostatnie 5 min!.

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika