!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę wejsć na serwer
#1
1. Posiadam oryginalną wersję Minecraft o nicku Husar, który to został przeze mnie zmieniony na HUSAR, ponieważ serwer wyświetlił mi komunikat o konieczności dokonania takiej zmiany. jednak mimo to nadal widzę to powiadomienie.     

2. mój kolega nie może się zalogować na serwer ponieważ zapomniał hasła do konta które utworzył u was już dawno temu.
#2
Czyli osoba tutaj kiedys grala na nicku HUSAR, jesli to konto premium to gandaflux@gmail.com i opisac sprawe.

Co do zapomnianego haslo, jak nie ma recovery dodane (czyli email) to stracil konto.
[Obrazek: why.png]
#3
(06-01-2019, 14:00)SandwichBM napisał(a): Czyli osoba tutaj kiedys grala na nicku HUSAR, jesli to konto premium to gandaflux@gmail.com i opisac sprawe.

Co do zapomnianego haslo, jak nie ma recovery dodane (czyli email) to stracil konto.

niestety napisałem już około tydzień temu i nadal brak odpowiedzi, a nick w minecraft można zmieniać raz na 30 dni więc podejrzewam że właśnie przez taki czas będę miał problem z graniem na serwerze.
#4
Przykro mi, ale sprobuje sam naspiac do Gandafluxa. Wiecej nic nie moge zrobic.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika