!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Prośba o unbana - (Diablo)
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Anomal33, QueenTalinio, Devillsan, Mamunek
Za co zostało zbanowane?: Za wulgaryzmy oraz handel PSC :e
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars/Sandvich
Byleś już przedtem karany?: Byłem ale to był massban ;e
Czemu prosisz o odbanowanie: Zrozumiałem swoje błędy i chciałbym pograć sobie w spokoju z kumplami, nie chcę prosić o unbana na innych kontach. Najbardziej zależy mi na tych, które napisałem wyżej, ponieważ były to konta budowane całkowicie od zera. Nie korzystałem z dorobku z El_Diablo itp. Smile




Dodam jeszcze, że nie mam zamiaru budować żadnych kasyn. Naprawdę myślę, że dojrzałem już na tyle żeby nie robić jakiś krzywych akcji ani kłócić się z administracją. Cała ta afera zaczeła się o to, że tak naprawdę miałem ból dupy o to, że nie dostałem helpera a pomagałem gracza od 4 lat, zacząłem na koncie Habit. Teraz chciałbym sobie normalnie pograć, nie obawiając się, że stracę swój czas jaki poświęciłem na wyspę. Dziękuje i proszę o wyrozumiałość Big Grin
#2
Ty wiesz, ze masz zakaz gry u nas? Bo wlasnie patrze na czarna liste jak i na /bminfo.

Wyjasnij mi, czemu mielibysmy tobie zdjac kare, po takim czyms co zrobiles na serwerze przez prawie 3 miesiace temu? I troche za pozno sie obudziles....
[Obrazek: why.png]
#3
No co takiego zrobiłem na serwerze, na nicku Anomal33 chciałem sobie spokojnie pograć. Nawet za dużo nie udzielałem się na czacie. Spokojnie sobie grałem z moim kolegą Payet_ i drugim kolegą DominoPL. Następnie dostałem milion pieniążków od jakiegoś ziomka i kupiłem konto Crafciak Smile Wcześniej nie robiłem nic oprócz wyzywania administracji, tak jak mówiłem miałem żal do Gandafluxa, że po prostu mnie olał.
#4
@bump
#5
Porozmawiam z administracja i zawolam ich, zeby zobaczyli i sie tez wypowiedzieli na ten temat. Bo ja pewny nie jestem.
[Obrazek: why.png]
#6
Jestem za daniem Szansy.
Każdy ma prawo grać ale musi też przestrzegać regulamin.
Jednym słowem miłej gry Diablo chyba, że będziesz broił !!
#7
Ja tez nie mam nic z tym. Tylko jesli cos bedzie znowu to wiadomo co bedzie co nie Smile?
[Obrazek: why.png]
#8
Bardzo wam dziekuje za wyrozumialosc oraz rozpatrzenie mojej prosby! Na pewno was nie zawiode Smile
#9
Jedno pytanie czy wy jesteście zdrowi ?
Ganda sam mi napisał w sprawie greencheese nie ma drugiej szansy dla BLOKAD. A on tam ma BLOKADY
Devillsan budował jak miał El_Diablo 100% są tam te itemy. Handlowal tymi kontami za psc do dziś mam dowody. Prosiłbym żeby Mars się tutaj wypowiedział.
Zwyzywal i okradł pół serwera I dostanie ub ?
Jak tak to jestem za unbanem Cossack Hydra konrad205 sprawiedliwość musi być Smile
A po drugie gdzieś mam już grę tutaj, bo widzę ze można odwalac i po 3 latach dostać ub.

...<

Nie pozdrawiam Sandwicha i EniNovy za tak głupia decyzję...
#10
On dostaje tylko zdjety zakaz gry
Napisze do Gandafluxa za moze mu zdjac blokade, ale musi sobie kupic ub itd. Co nie znaczy ze dostanie free ub. Takiej glupoty nie robimy. Dayen to twoja sprawa jesli chcesz dac haslo do konta.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika