!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasło
#1
Witam

Jestem nową osobą na tym serverze skyblock i już na starcie spotkałem sie z takim problemem iż w momencie jak chciałem zobaczyć co jest w sklepie www to nie mogłem zalogować za pomocą hasła i loginu z gry. Zresetowalem więc hasło oraz otrzymałem nowe dzięki czemu mogłem się zalogować do sklepu, ale w momencie jak chciałem ponownie zalogować do gry to ani nowe hasło ani stare nie działało przez co nie mogę się zalogować. Tu się pojawia moje pytanie do administracji dlaczego tak się stało i w jaki sposób to naprawić??? Oraz jak zmienić hasło z tego wygenerowanego losowo na jakies moje wlasne.

Czekam na szybką odpowiedź
Capaj
#2
Musisz uzyc haslo co zostalo ci wyslane, jesli to nie dziala to sprobuj znowu zresetowac haslo.
Jesli to dalej nie dziala, to tylko Kontakt z Administratorem: gandaflux@gmail.com
[Obrazek: why.png]
#3
Zresetowałem i dalej nie moge zalogować wyskakuje komunikat niepoprawne hasło
#4
zmienic na swoje mozesz jedynie w minecraft komendą /cp stare nowe, skopiuj z maila sobie to haslo i sie nim zaloguj, moze zadziala Big Grin
#5
No właśnie kopiowałem z maila i wklejałem przy logowaniu i odrazu wywalało że niepoprawne
#6
capaj wyslij mi prywatna wiadomosc na forum z loginem i haslem ktory ci dal email. Sam sprobuje.
[Obrazek: why.png]
#7
Najlepsze że na stronę www mogę bez problemu a server nie
#8
powinnienes to nastepnym razem recznie to przepisac a nie kopiuj wklej.

Wyslalem ci nowe haslo, podaj je recznie.

Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika