!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podgląd logów Minecraft
#1
Exclamation 
Witajcie.

Niektórzy pytają mnie, jak podejrzeć logi ze swojego klienta Minecraft. Za każdym razem odpowiadam, że można znaleźć je w znanym większości z nas folderze .minecraft. Poniżej znajduje się dokładna ścieżka do folderu z logami:

Kod:
%appdata%\.minecraft\logs

Aby się tam dostać, odszukujemy na naszej klawiaturze znaczek "Windows" oraz literkę "R". Naciskamy je równocześnie. Powinniśmy ujrzeć niewielkie okienko o nazwie "Uruchamianie". W polu tekstowym wklejamy powyższą ścieżkę. Okienko wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: e3375aeb91eeb.png]

Znajdziemy się w odpowiednim folderze wewnątrz którego ujrzymy mnóstwo archiwów z rozszerzeniem .gz. Możemy sobie dane archiwum otworzyć np. WinRARem lub 7-Zipem, aby dostać się do pliku z rozszerzeniem .log. Taki pliczek możemy podejrzeć w notatniku.

Mimo to po otwarciu takiego pliku ujrzymy sporo treści, z czego większość to błędy gry, które sprawiają, że log jest mało czytelny. Właśnie dlatego przygotowałem pierwszą wersję strony internetowej, na którą możemy wysłać plik z logiem (nie rozpakowujemy go) i wygodnie wyszukać interesujące nas informacje.

Oto link do strony:
Dziki Podglądacz Logów

Wystarczy jedynie wskazać odpowiedni plik i kliknąć "Wyślij". Po chwili ujrzymy zawartość chatu. Ponadto niektóre informacje, takie jak wiadomości prywatne, wypłaty i wpłaty na konto, wyświetlane są w różnych kolorach.

Pamiętajcie, że jest to wczesna wersja strony, zatem mogą pojawić się błędy. Strona współpracuje jedynie z logami z serwera Sky-Block.pl.

Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam, Buras.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#2
Stronka nie bangla, hosting stracił ważność Sad
Odpowiedz
#3
Dzieki za info, zaraz znajde alternatywe lub sprobuje sie z burasem skontaktowac.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika