!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] JAchyba
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: adrix2
Nick osoby ktora oskarzasz: JAchyba
Data wykroczenia:02.10.2018r: 07.05.2019
Powod skargi: Wymuszanie donate
Dowód:l


Załączone pliki Miniatury
   
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#2
(05-07-2019, 20:43)adrix2 napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze: adrix2
Nick osoby ktora oskarzasz: JAchyba
Data wykroczenia:02.10.2018r: 07.05.2019
Powod skargi: Wymuszanie donate
Dowód:l

Napisałem czy mógłbyś dać donate. To było pytanie i mała prośba. Nie widzę tam żadnego wymuszania. Wymuszanie to by było np gdybym w jakiś sposób Cię szantażował i ciągle spamił. Po za tym wydaję mi się że też kiedyś do kogoś napisałeś czy mógłby dać donate, bo wątpie, że ktoś ci dał tak o 2kk. Tam nie było w żaden sposób wymuszanie donate. Wypowiedź zbędna z nutką hipokryzji. POZDRAWIAM Big Grin
#3
,,Zobacz sciane chwaly u mnie i zobacz jacy chojni są bo są bogaci'' Widac jak próbujesz mnie manipulować ze jestem biedny itp po czym wchodzisz na moja wyspe i patrzysz na donate i widzisz ze ktos mi dal 2kk ( I co do tego ze na pewno go blagalem to zapytaj sie samego zakardixa Jego konto -
ISuperSpongeMan) i widac pozniej jak sam prosisz o wieksze kwoty bo ci dalem 1$
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#4
(05-07-2019, 21:15)adrix2 napisał(a): ,,Zobacz sciane chwaly u mnie i zobacz jacy chojni są bo są bogaci'' Widac jak próbujesz mnie manipulować ze jestem biedny itp po czym wchodzisz na moja wyspe i patrzysz na donate i widzisz ze ktos mi dal 2kk ( I co do tego ze na pewno go blagalem to zapytaj sie samego zakardixa Jego konto -
ISuperSpongeMan) i widac pozniej jak sam prosisz o wieksze kwoty bo ci dalem
Na wszystko wypowiedziałem się wyżej. Nie chce mi się kłócić z taką osobą jak ty. Po za tym lepiej oddaj 2kk Remnosowi.

tutaj wrzucam załącznik twojej hipokryzji i lepiej oddaj 2kk remnosowi złodzieju

nie moge wysłać załączników mam dwa screeny jeśli przyjdzie admin moge mu na maila wysłać lub na discordzie bądź tsie
#5
Gościu już nie miałeś jak się bronić to już wyskoczyles z remnosem żebym mu oddał hajs i tak po pierwsze to nie twoja sprawa komu ja coś wiszę po drugie pisałem że oddam mu gdzieś pod koniec maja po trzecie Na co masz SC XD na to że mu mówię że mu oddałem? XD
I to że pisałem mu ze mu oddam pod koniec maja? XD
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#6
Sprawy niezwiązane z skargą zostawcie dla siebie.

I tak to jest wymuszanie donatów, prośba pytanie jakkolwiek to nazwiesz to jest wymuszanie donatow i jeszcze robisz to na prywatnej wiadomości.

Radzę Ci lepiej przestrzegaj regulaminu bo to jest kolejne konto na którym jesteś karany.

Zamykam.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika