!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: Czy zgadzacie się ze mną?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
9 25.00%
Nie
11.11%
4 11.11%
Powinna być /feed
25.00%
9 25.00%
Powinna być /reapir
19.44%
7 19.44%
Powinna być zmiana spawnera
19.44%
7 19.44%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nowe komendy dla svip'a.
#1
Witam.
Moim pomysłem na nowe komendy były by takie: /feed karmienie na max'a /reapir naprawia itemka trzymającego w ręce. Myślę, że przydatną komendą dla graczy była by taka która np. spawner krowy zamienia na spawner świni z opłatą 100k albo więcej. Był by limit zamienianych spawnerów np 1 na 24h.
Dziękuję i zapraszam do głosowania. Smile
#2
fajny pomysł ale co do zmiany spawnerów to taki - bo wszystkie tanie spawnery by mogli zmienić na krowy i potem je sprzedawać Wink
#3
Przyznam ze nie glupi pomysl.

Nawet dodam moja propozycje: Komenda /craft ktora pozwala na otwieranie stolu 3x3 (czyli taki mobilny crafting w komendzie).

Tylko nie jestem za komenda /repair. Bo mamy kilofy te elitarne z eventu.... Chyba ze te repair byloby masakrycznie "troche drogie i bylo na limit czasu" (zeby te itemy mialy dalej sens)
[Obrazek: why.png]
#4
słaby pomysł, zniszczyło by obecną gospodarkę serwera
[Obrazek: T0cASkc.gif&key=2c1170129d998d5d4946f828...e385d41ae8]
#5
(07-09-2018, 19:44)Szybki111PL napisał(a): słaby pomysł, zniszczyło by obecną gospodarkę serwera

A czy obecną gospodarkę da się zniszczyć?
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#6
Wg. mnie to nie ma sensu to nie jest durny serwer gildie + pvp z dropem....
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#7
Tongue 
(07-10-2018, 12:30)Marsu napisał(a): Wg. mnie to nie ma sensu to nie jest durny serwer gildie + pvp z dropem....

bez urazy mars ale ty jestes przeciwny wszystkiemu poza zadaniami
system prac który da szanse ograniczyć żebranie i zarabiarki - nie
komendy które sprawią że ludzie zaczną kupować svipa - nie
za czym ty jesteś?
za ciągłym żebraniem i handlowaniem wyspami?

jak dla mnie komenda repair jest zbędna a co do zmiany spawnerów to proponowałbym dać to na podobnej zasadzie do /kit head - raz na tydzień
dodałbym też komende typu /kit jajka - dodaje po jednym jajku krowy, kury, swini do eq i można użyć raz na 48godzin
#8
Siemka,

Wymienione komendy nie mają sensu na naszym serwerze.
Chcesz być najedzony? -> idź na spawn.
Naprawa itemów ? -> kto kupi nowe ?
Zamiana spawner-ów -> trzeba myśleć jak się je kupuje, logicznie myśleć.

Sky-block to nie ma być tryb na którym bezmyślnie stawiamy platformy, budujemy sklep z bezsensownymi cenami (albo idiotycznie niskie albo tomaszkowo drogie). Czasem trzeba ruszyć tym co mamy w czaszce i logicznie pomyśleć.

Np. Tomaszek123321- zarabia dużo bo poświęca czas by znaleźć najtańszy sklep z danym itemem i potem dodaje swoją marże i zarabia na wysokich cenach.
next -> IzaakGoldMan - opracowuje swoje mechanizmy i patenty by jak najlepiej wykorzystać czas i możliwości gry dając zbalansowane/optymalne ceny w sklepie. 
_Kamilos_ - buduje tak by mieć dużo pkt. a jednocześnie wyspa zarabia i nadaje się do zwiedzania.

Oni myślą, nie potrzebują jakiś komend.
#9
(07-11-2018, 11:27)EniNova napisał(a): Siemka,

Wymienione komendy nie mają sensu na naszym serwerze.
Chcesz być najedzony? -> idź na spawn.
Naprawa itemów ? -> kto kupi nowe ?
Zamiana spawner-ów -> trzeba myśleć jak się je kupuje, logicznie myśleć.

Sky-block to nie ma być tryb na którym bezmyślnie stawiamy platformy, budujemy sklep z bezsensownymi cenami (albo idiotycznie niskie albo tomaszkowo drogie). Czasem trzeba ruszyć tym co mamy w czaszce i logicznie pomyśleć.

Np. Tomaszek123321- zarabia dużo bo poświęca czas by znaleźć najtańszy sklep z danym itemem i potem dodaje swoją marże i zarabia na wysokich cenach.
next -> IzaakGoldMan - opracowuje swoje mechanizmy i patenty by jak najlepiej wykorzystać czas i możliwości gry dając zbalansowane/optymalne ceny w sklepie. 
_Kamilos_ - buduje tak by mieć dużo pkt. a jednocześnie wyspa zarabia i nadaje się do zwiedzania.

Oni myślą, nie potrzebują jakiś komend.
_Kamilos_ nie zarabia xD on tylko wplaca pieniadze zeby mogl sobie pobudowac , postreamowac i fajnie sie pobawic, niby ma te zarabiarki ale to duzo nie daje


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika