!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] prośba o dodanie
#1
Lightbulb 
witam was ostatnio naszła mnie myśl by może takie rzeczy dodać do serwera dla ludzi oto co by można było dodać :

generator 
wiem ostatnim razem pisałem czy możliwe było by dodanie generatorów ogólnie rzeczy , przemyślałem ten pomysł jeszcze raz i pomyślałem a co gdyby dodać tylko generatory przedmiotów trudno dostępnych lub takich co nie da się stworzyć lub są po prostu drogie znaczy piasek,glowstone_dust, twardy lód(tylko dla svip) czaszek czarnych szkieletów (tylko svip),(nie pisze minerałów ponieważ wtedy było by to zbyt wielkim ułatwieniem jak i też nie pisze np ziemi bo jest tania ) oczywiście wszytko ma swoją cenę więc takie generatory były by albo dostępne w sklepie www za np 50 pkt -100 pkt

2 recykling 
naszedł mnie pomysł by była forma recyklingu na serwerze ,np ktoś zrobi niepotrzebny na obecna chwile przedmiot 
wtedy mógłby iść do sklepu w którym była by maszyna do recyklingu przedmiotów (głównie  przedmiotów nie łączących się) i za wrzucenie danego przedmiotu do recyklingu otrzymywał by materiały na stworzenie danej rzeczy lecz -1 surowca (np. wrzucono by siekierę diamentową dostała by ta osoba 2 diamenty i 2 patyki , wrzucono łopatę dostano by 2 patyki , wrzucono by łopatę zaklętą dostano by książkę z danym zaklęciem i 2 patyki itd. itp.)


3 przetwarzarka stone ---> surowiec  
według mnie ciekawym pomysłem było by  zrobienie przetwarzania za pomocą jakiegoś rodzaju maszyny 
stone na rudy za pomocą węgla (coś na zasadzie kompresji) a bardzej szczegółowo by na daną ilość stone można było by otrzymać rudy następująco węgiel ,żelazo , złoto , redstone, lapis lazuri  ,diament , emerald ,obsydian , bedrock . lecz z  każdym kolejnym przetworzeniem potrzebowano by dwu krotność (lub więcej) przedmiotu wcześniej wytworzonego czyli na 1 węgiel(ruda) trzeba 1 stone  , 1 żelazo(ruda) 2 węgle(ruda) , 1 złoto(ruda) 4 żelaza(ruda) ,1redstone(ruda) 8 złota(ruda)  ,1 lapis lazuri (ruda) 16 redstone(ruda) , 1 diament (ruda) 32 lapis lazuri (ruda)  1 emerald(ruda) 64 diament(ruda) lecz w tym wszystkim wyjątkami był by obsydian 1 obsydian 16 diament(ruda) i bedrock  1 bedrock 64 diament(ruda) 64 emerald(ruda) . Dana maszyna/ piec miała by 8 poziomów w zależności co było by jej ostatnim produktem  ( z tym też by była większa lub niższa cena) dodatkowym zabezpieczeniem by niemożna było robić tak że kupi się 64 emeraldy i 64 diamenty i ma się bedrock  było by zmiana id przedmiotu i kiedy wykryje że dany przedmiot z taką nazwą jest wtedy wytworzy kolejny z listy (np podczas dania stone i węgla do maszyny wytworzy ona np żwir z nazwą węgiel kiedy to maszyna wykryje że jest żwir z  nazwa węgiel i enchantem da patyk z nazwą żelazo i enchatnem  itd) cena za taki przedmiot mogła by być 50k za węglowy a na 3 kk za bedrockowy 


liczę na to że przeczytacie ten wątek i wypowiecie się w komentarzu co na ten temat sądzicie


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] prośba o dodanie - przez Lampard - 05-03-2019, 20:21
RE: prośba o dodanie - przez Fade - 05-03-2019, 21:50
RE: prośba o dodanie - przez SandwichBM - 05-03-2019, 21:53
RE: prośba o dodanie - przez Buffer - 05-07-2019, 21:25
RE: prośba o dodanie - przez Lampard - 05-08-2019, 21:24

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika