!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] prośba o dodanie
#1
Lightbulb 
witam was ostatnio naszła mnie myśl by może takie rzeczy dodać do serwera dla ludzi oto co by można było dodać :

generator 
wiem ostatnim razem pisałem czy możliwe było by dodanie generatorów ogólnie rzeczy , przemyślałem ten pomysł jeszcze raz i pomyślałem a co gdyby dodać tylko generatory przedmiotów trudno dostępnych lub takich co nie da się stworzyć lub są po prostu drogie znaczy piasek,glowstone_dust, twardy lód(tylko dla svip) czaszek czarnych szkieletów (tylko svip),(nie pisze minerałów ponieważ wtedy było by to zbyt wielkim ułatwieniem jak i też nie pisze np ziemi bo jest tania ) oczywiście wszytko ma swoją cenę więc takie generatory były by albo dostępne w sklepie www za np 50 pkt -100 pkt

2 recykling 
naszedł mnie pomysł by była forma recyklingu na serwerze ,np ktoś zrobi niepotrzebny na obecna chwile przedmiot 
wtedy mógłby iść do sklepu w którym była by maszyna do recyklingu przedmiotów (głównie  przedmiotów nie łączących się) i za wrzucenie danego przedmiotu do recyklingu otrzymywał by materiały na stworzenie danej rzeczy lecz -1 surowca (np. wrzucono by siekierę diamentową dostała by ta osoba 2 diamenty i 2 patyki , wrzucono łopatę dostano by 2 patyki , wrzucono by łopatę zaklętą dostano by książkę z danym zaklęciem i 2 patyki itd. itp.)


3 przetwarzarka stone ---> surowiec  
według mnie ciekawym pomysłem było by  zrobienie przetwarzania za pomocą jakiegoś rodzaju maszyny 
stone na rudy za pomocą węgla (coś na zasadzie kompresji) a bardzej szczegółowo by na daną ilość stone można było by otrzymać rudy następująco węgiel ,żelazo , złoto , redstone, lapis lazuri  ,diament , emerald ,obsydian , bedrock . lecz z  każdym kolejnym przetworzeniem potrzebowano by dwu krotność (lub więcej) przedmiotu wcześniej wytworzonego czyli na 1 węgiel(ruda) trzeba 1 stone  , 1 żelazo(ruda) 2 węgle(ruda) , 1 złoto(ruda) 4 żelaza(ruda) ,1redstone(ruda) 8 złota(ruda)  ,1 lapis lazuri (ruda) 16 redstone(ruda) , 1 diament (ruda) 32 lapis lazuri (ruda)  1 emerald(ruda) 64 diament(ruda) lecz w tym wszystkim wyjątkami był by obsydian 1 obsydian 16 diament(ruda) i bedrock  1 bedrock 64 diament(ruda) 64 emerald(ruda) . Dana maszyna/ piec miała by 8 poziomów w zależności co było by jej ostatnim produktem  ( z tym też by była większa lub niższa cena) dodatkowym zabezpieczeniem by niemożna było robić tak że kupi się 64 emeraldy i 64 diamenty i ma się bedrock  było by zmiana id przedmiotu i kiedy wykryje że dany przedmiot z taką nazwą jest wtedy wytworzy kolejny z listy (np podczas dania stone i węgla do maszyny wytworzy ona np żwir z nazwą węgiel kiedy to maszyna wykryje że jest żwir z  nazwa węgiel i enchantem da patyk z nazwą żelazo i enchatnem  itd) cena za taki przedmiot mogła by być 50k za węglowy a na 3 kk za bedrockowy 


liczę na to że przeczytacie ten wątek i wypowiecie się w komentarzu co na ten temat sądzicie
#2
Dosyć dobre pomysły tylko zobacz ile to roboty w zmianie pluginow by było i wogole A co do generatorów to nie potrzebne są to jest sky-block A nie serwer z dropem
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#3
Obciazenie obciazenie i obciazenie maszyny..................
Serwer juz nie wyrabia z tym, co juz sie dzieje, do tego za chiny watpie zeby Gandaflux dodal takie cos.
[Obrazek: why.png]
#4
Pierw to polecam zmianę silnika serwera bo jest przeciążony po tylu latach gry dojeżdżanie silnika a potem myśleć o takich zmianach.
#5
(05-07-2019, 21:25)Buffer napisał(a): Pierw to polecam zmianę silnika serwera bo jest przeciążony po tylu latach gry dojeżdżanie silnika a potem myśleć o takich zmianach.

jaki silnik masz na myśli? jak serwer to możliwe co najlepsze to mienie lepszego łącza z serwerem lub dedyk i danie lepszej javy i no kompilatora  a jak grę .. no to trochę się niestety nie da bo mc jest grą która własnie kończy 10 lat a nadal od tego czasu twórcy ani starzy ani nowi nie zmieniali kodu gry by byłą lepsza kompilacja (nie licząc wersji win 10 gdzie jest inna kompilacja plików bo jest odświeżony kod) jedyną opcją jest napisanie by ms to zmienił
Smile jeżeli pomogłem zostaw +rep Heart


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika