!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bank
#1
Witam mam wgl inny bank niz macie podany w waszym sklepie i mam takie pytanie czy mozemy zrtobic takie cos bo chce 50zl przelac wysle wam pieniądze ne email zakladacie tą strone i do siebie to przelejecie bo kurcze chce miec spawnery a nie mam takiej opcji zebym to przelal prosze o pomoc !
Odpowiedz
#2
A nie możesz zapłacić blikiem? I jaki to bank?
Odpowiedz
#3
bezcenny, mamy oczywiscie takie cos. Zrob konto Paypal i podlacz swoje konto bankowe tak, dzieki temu tak bedziesz mogl zaplacic. W Cashbill tez powinna byc mozliwosc manualnego zrobienia doladowania, przez wyslanie przelewu. Ale pewny nie jestem. Jakby byly dalej problemy to pisz do Gandafluxa: gandaflux@gmail.com
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
Ale musze byc pelnoleci i poakzac swoj dowod aby sprawdzili czy sie zgadza innego wyjscia nie mam ;(

a takto bym wam dal emailem byscie zalozyli zrobili zdjęcie ze macie 18+ bo trzeba miec i byscie sobie przelali Sad
Odpowiedz
#5
Niestety, musisz pisac do wlasciciela
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika