!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niesłuszny ban
#1
Sad 
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: kubakuba333
Za co zostało zbanowane?: Tworzenie multikont obrażających administrację
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Mój komputer dziele z rodzeństwem, więc wiadome jest to, że nie tylko ja gram na waszym serwerze i tworzę konta. Zostało stworzone konto (sprawdziłem nazwę libeD_leiraS i zostało natychmiastowo permanentnie zbanowane. Razem z nim zablokowane na 14 dni zostało moje konto kubakuba333. Nie miałem nic wspólnego z tym czynem, gdyż moje rodzeństwo stworzyło te konto. Póżniej na koncie JAchyba (jest to konto mojego brata) mój brat pisał z Sarielem, że to był tylko żart i przyznał się do winy. Ale jak wróciłem do domu próbowałem się zalogować na moje konto kubakuba333 to nie mogłem, gdyż zostało ono zbanowane. Jak brat mi to powiedział to nie byłem zły na niego tylko na osobę, która dała mi bana mimo, że moje konto nic nie zrobiło, tylko zrobił to współwłaściciel tego komputera, więc powinien być ban na konto o nazwie [font=arial]libeD_leiraS, a nie na kubakuba333, bo ja nie miałem z tym nic wspólnego.Dzielę komputer z rodzeństwem, więc jeśli moje konto nie złamało regulaminu tylko ich konto złamało regulamin to ich konto powinno być ukarane a nie moje. Przepraszam za niemądre zachowanie rodzeństwa i liczę  na unbana bo lubię ten serwer i często na nim gram, a 14 dni bez grania na tym koncie bardzo uniemożliwi mi rozwój wyspy. Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość. Jakby co to posiadam team-speak i mogę porozmawiać na nim. Pozdrawiam Big Grin[/font]
#2
Wiem wiem nie powinienem tutaj pisać ale 
Nie masz jak udowodnić tego że to akurat twoje rodzeństwo A nie Ty to obrazales oraz 
Jeśli tak bardzo chcesz na serwerze już teraz to możesz kupić sb ub na koncie kubaluba333 lub stworzyć nowe nie obrażające administracji ani na nim nic nie odwalać czyli nie wyzywać innych ani nie obrażać tylko dobrze sie zachowywać bylem na serwerze ostatnio jak wyzywales innych wiec ci daje dobra rade abyś nie wyzywał innych tylko pomagał im  a jak ktos cie zaczepia przezywa to rob jak ja ignoruj go i nie zwracaj na niego uwagi abys nie musial sie wdawac w niepotrzebne konflikty 

P.S Przepraszam
#3
(05-01-2019, 20:25)Fade napisał(a): Wiem wiem nie powinienem tutaj pisać ale 
Nie masz jak udowodnić tego że to akurat twoje rodzeństwo A nie Ty to obrazales oraz 
Jeśli tak bardzo chcesz na serwerze już teraz to możesz kupić sb ub na koncie kubaluba333 lub stworzyć nowe nie obrażające administracji ani na nim nic nie odwalać czyli nie wyzywać innych ani nie obrażać tylko dobrze sie zachowywać bylem na serwerze ostatnio jak wyzywales innych wiec ci daje dobra rade abyś nie wyzywał innych tylko pomagał im  a jak ktos cie zaczepia przezywa to rob jak ja ignoruj go i nie zwracaj na niego uwagi abys nie musial sie wdawac w niepotrzebne konflikty 

P.S Przepraszam

Szanuje twoja opinie, lecz uwazam ze powinienem dostac unbana. Tego nie zrobilem ja ani nikt na moim koncie. Takze mam nadzieje ze admin wezmie to pod uwage. Co do tego jak kogos obrazalem na serwerze to raczej mnie pomyliles bo boje sie kogos wyzywac ze dostane bana, wiec z kims mnie pomyliles.
#4
Akurat musze sie zgodzic z Fade, bo akurat nie mozemy okreslic czy to ty zrobiles czy ktos z twojego rodzenstwa.
Ja czekam na decyzje Sariela, co on na ten temat mysli.
[Obrazek: why.png]
#5
(05-01-2019, 22:44)SandwichBM napisał(a): Akurat musze sie zgodzic z Fade, bo akurat nie mozemy okreslic czy to ty zrobiles czy ktos z twojego rodzenstwa.
Ja czekam na decyzje Sariela, co on na ten temat mysli.

Okej mam nadzieje ze skonczy sie na umozeniu kary pozdrawiam.
#6
(05-01-2019, 21:09)kubakuba333 napisał(a):
(05-01-2019, 20:25)Fade napisał(a): Wiem wiem nie powinienem tutaj pisać ale 
Nie masz jak udowodnić tego że to akurat twoje rodzeństwo A nie Ty to obrazales oraz 
Jeśli tak bardzo chcesz na serwerze już teraz to możesz kupić sb ub na koncie kubaluba333 lub stworzyć nowe nie obrażające administracji ani na nim nic nie odwalać czyli nie wyzywać innych ani nie obrażać tylko dobrze sie zachowywać bylem na serwerze ostatnio jak wyzywales innych wiec ci daje dobra rade abyś nie wyzywał innych tylko pomagał im  a jak ktos cie zaczepia przezywa to rob jak ja ignoruj go i nie zwracaj na niego uwagi abys nie musial sie wdawac w niepotrzebne konflikty 

P.S Przepraszam

Szanuje twoja opinie, lecz uwazam ze powinienem dostac unbana. Tego nie zrobilem ja ani nikt na moim koncie. Takze mam nadzieje ze admin wezmie to pod uwage. Co do tego jak kogos obrazalem na serwerze to raczej mnie pomyliles bo boje sie kogos wyzywac ze dostane bana, wiec z kims mnie pomyliles.

Nie mów że nie wyzywales nikogo 
Pamiętasz sytuację z wczoraj albo z przed dwóch dni jak niby twój brat z konta twojej siostry obrażał chyba sariela nie jestem pewien i Ty potem chciałeś aby dostała ub lub um i zacząłeś trochę się wyzywać
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#7
(05-01-2019, 23:22)Fade napisał(a):
(05-01-2019, 21:09)kubakuba333 napisał(a):
(05-01-2019, 20:25)Fade napisał(a): Wiem wiem nie powinienem tutaj pisać ale 
Nie masz jak udowodnić tego że to akurat twoje rodzeństwo A nie Ty to obrazales oraz 
Jeśli tak bardzo chcesz na serwerze już teraz to możesz kupić sb ub na koncie kubaluba333 lub stworzyć nowe nie obrażające administracji ani na nim nic nie odwalać czyli nie wyzywać innych ani nie obrażać tylko dobrze sie zachowywać bylem na serwerze ostatnio jak wyzywales innych wiec ci daje dobra rade abyś nie wyzywał innych tylko pomagał im  a jak ktos cie zaczepia przezywa to rob jak ja ignoruj go i nie zwracaj na niego uwagi abys nie musial sie wdawac w niepotrzebne konflikty 

P.S Przepraszam

Szanuje twoja opinie, lecz uwazam ze powinienem dostac unbana. Tego nie zrobilem ja ani nikt na moim koncie. Takze mam nadzieje ze admin wezmie to pod uwage. Co do tego jak kogos obrazalem na serwerze to raczej mnie pomyliles bo boje sie kogos wyzywac ze dostane bana, wiec z kims mnie pomyliles.

Nie mów że nie wyzywales nikogo 
Pamiętasz sytuację z wczoraj albo z przed dwóch dni jak niby twój brat z konta twojej siostry obrażał chyba sariela nie jestem pewien i Ty potem chciałeś aby dostała ub lub um i zacząłeś trochę się wyzywać

Napisałem jedynie "jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to masz iq jak tapczan" po chwili dodając "nie no sory ale wez postaw sie w mojej sytuacji" a potem nie chcialem robic spiny wiec zakonczylem dyskusje z niepowodzeniem na moj szal.

(05-01-2019, 23:11)kubakuba333 napisał(a):
(05-01-2019, 22:44)SandwichBM napisał(a): Akurat musze sie zgodzic z Fade, bo akurat nie mozemy okreslic czy to ty zrobiles czy ktos z twojego rodzenstwa.
Ja czekam na decyzje Sariela, co on na ten temat mysli.

Okej mam nadzieje ze skonczy sie na umozeniu kary pozdrawiam.

Jakby co to jeszcze raz przepraszam za rodzeństwo i mam nadzieje ze mi uwierzycie i przeprosiny również dla Sariela bo ja do ciebie sariel nic nie mam juz wszystko sobie wyjasnilismy a to ze to konto powstalo to nie byla moja wina jeszcze raz przepraszam wszytskich i mam nadzieje ze dostane unbana.
#8
Wyzywałeś mnie z konta maja999 za kicki chyba. Dostałeś tam mute.

Póżniej wyzywałeś z konta kubakuba333 ze niesłuszny mute na konto maja999 bo to twój kuzyn który akurat u Ciebie był wyzywał z jej konta i to nie sprawiedliwe stwierdziłeś. Po czym jak Ci powiedziałem,że nie obchodzi mnie kto wyzywa bo to konto jest karane, to zączełeś wyzywać z konta kubakuba333 i tam też dostałeś mute.

Potem stworzyłeś konto "SarielDebil" pisane od tyłu na którym dostałeś bana i ukarałem Cię na głównym koncie za to obrażanie mnie. Nie będę dociekać kto to robił kuzyn, brat siostra, wujek bo po prostu to jest wymówka, nie masz żadnego dowodu, że to robi ktoś inny, a najłatwiej jest powiedzieć " To nie ja to ktoś inny siedzący u mnie przy komputerze " albo "Robiłem to dla żartu"

Szczerze? Mam dość tych marnych wymówek.
#9
(05-02-2019, 02:16)Sariel napisał(a): Wyzywałeś mnie z konta maja999 za kicki chyba. Dostałeś tam mute.

Póżniej wyzywałeś z konta kubakuba333 ze niesłuszny mute na konto maja999 bo to twój kuzyn który akurat u Ciebie był wyzywał z jej konta i to nie sprawiedliwe stwierdziłeś. Po czym jak Ci powiedziałem,że nie obchodzi mnie kto wyzywa bo to konto jest karane, to zączełeś wyzywać z konta kubakuba333 i tam też dostałeś mute.

Potem stworzyłeś konto "SarielDebil" pisane od tyłu na którym dostałeś bana i ukarałem Cię na głównym koncie za to obrażanie mnie. Nie będę dociekać kto to robił kuzyn, brat siostra, wujek bo po prostu to jest wymówka, nie masz żadnego dowodu, że to robi ktoś inny, a najłatwiej jest powiedzieć " To nie ja to ktoś inny siedzący u mnie przy komputerze " albo "Robiłem to dla żartu"

Szczerze? Mam dość tych marnych wymówek.

OKEJ rozumiem ale wydaję mi się że tą "WYMÓWKĘ" zrozumieją tylko osoby które mają rodzeństwo w podobnym wieku bo jak ktoś nie ma rodzeństwa to zrozumie to jaką niemądrą wymówkę, ale jak ktoś posiada brata lub siostrę (ja mam i siostrę i brata) to zrozumie mnie i to co napisałem. Osoba, która ma rodzeństwo wie co może ono zrobić pod twoją nieobecność i ja dałbym unbana, ale cóż, nie ja mam te przywileje i twoją decyzję ciężko zmienić. Podobną sytuacje miał enyv_ też ktoś scamował z jego kompa lub wifi ale nie z jego konta i moim zdaniem jeżeli nie ma MOCNYCH DOWODÓW na to że to był on to nie powinno jego konto dostać bana tylko konto na którym doszło do scamu i podobna sytuacja miała miejsce u mnie. Jesteś moderatorem, więc będziesz otrzymywał różnorakie wymówki od wielu graczy a ty "MASZ DOŚĆ WYMÓWEK" to chyba nie za dobrze. Mam nadzieję, że jeszcze raz przemyślisz całą sprawę i weźmiesz pod uwagę że moje konto jest bogu ducha winne oraz przemyślisz również to, że dla ciebie to może być wpisanie jednej komendy, zwykły ban i tyle, a dla mnie 14 dni bez ulubionego serwera. I wiem, że zrozumieją mnie tylko osoby mające podobną sytuacje, lub osoby posiadające również rodzeństwo. Pozdrawiam Sariel, ja do ciebie nic nie mam ale jak jesteś MODEM to nie powinieneś mieć DOŚC WYMÓWEK oraz mocniej czasami podejść do sprawy i postarać się zrozumieć drugą osobę. POZDRAWIAM, CZEŚĆ.
#10
Jakie 14 dni bez ulubionego serwera ?
Przecież możesz dalej grać stworzyć inne konto i tam grać sobie przez te 14 dni albo poprostu kupić ub na koncie kubakuba333 w sklepie
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika