!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Gxvz
#1
Nick konta, które zostało ci zbanowane: Gxvz
Za co zostało zbanowane?: ,,Próba handlu kontem" coś takiego,
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie wiem
Byleś już przedtem karany?: Mute na 2h
Czemu prosisz o odbanowanie:
Witam.
Niedawno na serwerze pewien gracz napisał, że sprzedaje konto bodajże za 1kk monet, coś w tym stylu.
Ja, w żarcie napisałem, że dobra ,,20 złoty dam". Gracz ten nie zrozumiał, że napisałem to sarkastycznie, ale i tak transakcja nie przebiegła, bo poprostu nie miałem zamiaru kupować tego konta, miałem swoje. Zostawiłem sprawę i grałem dalej jakby nigdy nic. Potem po jakimś czasie (2-3h) dostałem bana za próbę handlu kontem, kiedy nie doszło do transakcji, jedynie wymiany zdań (z mojej strony wypowiedzianych żartobliwym tonem).
Trochę się zasmuciłem, bo miałem kupować ulepszenia do konta na stronie, a tu taka niespodzianka :/
Prosiłbym o wyjaśnienie sprawy, myślę, że niepotrzebnie dostałem perma, gracz nie zrozumiał kontekstu wypowiedzianych przeze mnie słów...
Za przewinienie z góry przepraszam, może nie powinienem postąpić w taki sposób.
Z wyrazami szacunku,
Gxvz


Załączone pliki Miniatury
   
Pieniądze szczęścia nie dają, ale za pieniądze można kupić vipa...
#2
Handel realny jest zakazany, nawet takie teksty co napisales. Byla na ciebie skarga, dlatego dostales Bana pernamentnego, mozesz sobie kupic unbana ale ja jestem na nie. Powinno sie czytac regulamin.

Link do skargi: https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=597
[Obrazek: why.png]
#3
(04-27-2019, 16:40)SandwichBM napisał(a): Handel realny jest zakazany, nawet takie teksty co napisales. Byla na ciebie skarga, dlatego dostales Bana pernamentnego, mozesz sobie kupic unbana ale ja jestem na nie. Powinno sie czytac regulamin.

Link do skargi: https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=597

Nie miałem zamiaru przeprowadzić tej wymiany, napisałem wszystko w żarcie, żadna transakcja nie była przeprowadzana więc w czym problem...
Jakby ktoś z administracji napisał ,,Kto chce bana?"
I załóżmy 2 osoby w żarcie by odpisały ,,Ja!"
To byś im tego bana dał?
Nie możecie dać 2 szansy?
Ten serwer to jedyna rzecz dla której gram w klocki
Pieniądze szczęścia nie dają, ale za pieniądze można kupić vipa...
#4
Nie mozemy, odrzucono z przedawnienia.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika