!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Jetrix_depay
#1
Witam!

Mój nick to Jetrix_depay

Napisałem na czacie wymyślone imie i nazwisko ( bez wskazywania kto to ) "....."

Miało to odegrać rolę żartu i rozśmieszenia jednego z graczy ( on wiedział o co chodzi ).

Nie wiedziałem, że to może spowodować zbanowanie mnie na serwerze. Przeczytałem regulamin wcześniej, ale nie zrozumiałem, że nie można od tak napisać np. Jan kowalski tylko myślałem, że nie można wskazywać np : ten gracz to Jan Kowalski. 

Proszę o unbana. Nie wiem, czy to stosowna kara za "żarcik".

Wcześniej byłem karany Mutem na 8H za głupią kłótnie na czacie 

Powód : Zostałeś zbanowany na stałe z powodu podawanie danych osobowych

Pozdrawiam:
SandwichBM za szkło w sklepie :OO
#2
Bo podales dane osobowe, to bardzoooooo mocne dane osobowe ale powiedzmy ze mozna je zobaczyc jak sie kupuje pkt na stronie www...

Wiec takie se dane osobe bym powiedzial, niech osoba sie wypowie co ci bana dala czyli: SARIEL
[Obrazek: why.png]
#3
napisałem imie i nazwisko , bez wskazywania kto to.
 
Mogę rozwinąć temat, ale nie wiem czy jest to potrzebne. 
Na TS'ie rozmawiałem z Zabujca_pvp (kruwki czy jakoś tak) który zapewniał mnie, że jego kolega to Gandaflux. potem ten kolega Zapewniał, że dostane zaraz perma. Nie wiem, czy GandaFlux ma tak na imie. jak tak to wiem to od Zabujca_pvp (inaczej kruwki). Mnie nie obchodzi jak kto ma na imie (chodzi o graczy na serwerze) bo po co mi to.
Żart polegał na tym, że słyszał to wszystko mój kuzyn, który w czasie kiedy dostałem bana był na serwerze i tak samo "Kruwki".
Chciałem kuzynowi przypomnieć tą komiczną sytuację pisząc to na czacie 
Potem weszliśmy na prywatnego TS'a i dalej cisnąłem z Kruwki beke za to podszywanie kolegi :O]
Skoro napisałeś, że są to bardzooo mocne dane to zapewne admin tak się nazywa. szczerze? mi to lata. liczy się to, że na serwerze fajnie się gra i są fajni ludzie (są oczywix wyjątki). Pozdrawiam :OO
#4
Ale podales dane, a wedlug regulaminu jest to zakazane. I powiem ci tak, nikomu nie ufaj ze ktos jest znajomy tej osoby. I jesli ktos cie namawia na jakis zart, to pamietaj iz to moze sie zle bardziej dla ciebie skonczyc.
[Obrazek: why.png]
#5
Teraz zdaję sobie z tego sprawę. 

przeczytałem regulamin, ale nie zrozumiałem do końca tego punktu regulaminu.

Teraz zrozumiałem swój błąd i przepraszam za złamanie regulaminu serwera. Więcej tego błędu nie popełnię.

Jeśli uważa pan, że 200 punktów to stosowna kara za mój błąd to ok. kupie te punkty i jakoś przeboleje. Ale w miarę możliwości proszę  o Unbana. 

Pozdrawiam !
#6
Zamykam, odrzucono
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika