!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Skarbiec wyspy
#1
Witam,

Przybywam z propozycja aby stworzyc w pluginie IslandWorld dodatkowa komende ktora bylaby skarbcem wyspy.
Podaje przyklad, kazda osoba co dziala na tej wyspie moze dac tam pieniadze i kazda osoba moze takze wziasc z tamtad pieniadze
jakby potrzebowala pieniedzy na materialy na przyklad. 
W moim przypadku jestem wlascicielem wyspy i jak koledzy graja to zawsze sie mnie pytaja o pieniadze poniewaz ja mam ich najwiecej 
a oni nie maja duzo.
Moznaby takze urozmaicic ten pomysl tak ze jesli ktos wchodzi na czyjas wyspe moze dac "donate" lub zasponsorowac wyspe dajac pieniadze
ktore by polecialy do skarbca tej wyspy.

Co o tym sadzicie?
Jesli nie jestem jasny z pomyslem to pisac, odpowiem Smile

Natarmen.
#2
+1 dobry pomysl
#3
W sumie dobry pomysł +2
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#4
Możesz po prostu stworzyć multikonto, dasz kolegą hasło i sobie tam będziecie wpłacać kasę to oni będą mogli sobie w każdym momencie zabrać pieniądze.
#5
(04-26-2019, 16:12)Sariel napisał(a): Możesz po prostu stworzyć multikonto, dasz kolegą hasło i sobie tam będziecie wpłacać kasę to oni będą mogli sobie w każdym momencie zabrać pieniądze.

A jezeli juz nie moge dotworzyc multikonta??? 
Mnie sie wydaje ze pomysl na taki skarbiec jest ciekawy i urozmaica to i plugin i gre , mozna sie pobawic wokol tego.
#6
To jest tylko dobre jeśli komuś się nie chce zarabiać samemu a potem żeby właściciel oddał, więc wolą ''sponsoring'' takie żebractwo.
#7
natarmen, nie daloby sie to zrobic jak przykladowo ze skrzynia sklepowa? Tylko ze w tej skrzynie bylyby ksiazki jak bankomat dla dostepnych tylko osob (czyli dodanych na tabliczke).
Ktorzy moga zobaczyc ogolna dostepna kwote w "skarbcu" i co jak chca wyplacac: czy 100, 1k, 10k, 100k czy nawet 1kk?
To jest mozliwe do zrobienia, nawet mnie zmotywowaliscie do tego, zeby napisac plugin pod to.
[Obrazek: why.png]
#8
(04-28-2019, 15:49)SandwichBM napisał(a): natarmen, nie daloby sie to zrobic jak przykladowo ze skrzynia sklepowa? Tylko ze w tej skrzynie bylyby ksiazki jak bankomat dla dostepnych tylko osob (czyli dodanych na tabliczke).
Ktorzy moga zobaczyc ogolna dostepna kwote w "skarbcu" i co jak chca wyplacac: czy 100, 1k, 10k, 100k czy nawet 1kk?
To jest mozliwe do zrobienia, nawet mnie zmotywowaliscie do tego, zeby napisac plugin pod to.

O widzisz , nawet spoko pomysl dales , ciekawe to jest nawet. Big Grin
#9
(04-28-2019, 15:49)SandwichBM napisał(a): natarmen, nie daloby sie to zrobic jak przykladowo ze skrzynia sklepowa? Tylko ze w tej skrzynie bylyby ksiazki jak bankomat dla dostepnych tylko osob (czyli dodanych na tabliczke).
Ktorzy moga zobaczyc ogolna dostepna kwote w "skarbcu" i co jak chca wyplacac: czy 100, 1k, 10k, 100k czy nawet 1kk?
To jest mozliwe do zrobienia, nawet mnie zmotywowaliscie do tego, zeby napisac plugin pod to.

Wspaniały pomysł tylko czy to nie będzie cofało serwera w sensie w lagach bo książki jako bankomat, który można użyć w czasie gdy nie ma właściciela żeby nie czekać na fundusz na dalszą budowę to super, ale też na pewno wzrośnie ''scam''.
#10
"wzrosnie "scam""..... Serio?
To sie nie da dostepu osoba, ktorej sie nie ufa i tyle.....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika