!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#36
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze: Fade


Wiek: 6.10.2019 roku będę miał 15lat


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

W wolnym czasie bardzo lubię uczyć i rozwijać swoją wiedzę na temat Matematyki oraz Fizyki, lubię także w wolnym czasie grać sobie w gry na komputerze takie jak CS:GO Minecraft The Forest Gta i parę innych gierek.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?

Na serwerze gram jakoś już od dobrych 5 lat może nawet 6, ale nie jestem pewien dokładnie.
Gram na serwerze codziennie i jestem dostępny w godzinach :
Dni szkolne-
~[poniedziałek wtorek środa czwartek piątek]~
-Jestem aktywny od godziny  6:30 do godziny 7:30 oraz od godziny 15 do godziny 23 (czasami dłużej bo robię nocki w niektóre dni). Jestem czasem też aktywny między lekcjami lub na lekcjach, ale to tylko chwilami jak mamy luźną lekcję i oglądamy film.
Sobota-
-Jestem aktywny od godziny 8:02 do godziny 23 (lub dłużej).
Niedziela-
-Jestem aktywny od godziny 8:02 do godziny 9:30 oraz od godziny 11:30 do godziny 23.
Czasami jeśli mam coś do zrobienia idę AFK na chwilę lub jeśli mam jakieś problemy techniczne, czyli mój internet coś źle działa to gram z 4h dziennie.


Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?

Jestem w stanie być na ts po godzinie 15. Discord(czat) jestem cały czas tylko nie w nocy, bo wtedy śpię.
Discord(rozmowa) jestem aktywny w godzinach popołudniowych po godzinie 16 lub 19


Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

Według mnie mam dobry kontakt z administracją, miałem jeden konflikt, ale od tamtego czasu nie kłóce się jestem neutralny.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?

Chciałbym zostać helperem ze względu na to, że często, gdy jestem na serwerze nie ma nikogo z administracji, ponieważ mają swoje życie prywatne i nie mają jak cały czas pilnować serwera. Chciałbym MODeratorom pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze oraz pomagać nowym graczom i innym w rozwiązywaniu konfliktów lub innych rzeczach.
(Bez tej rangi także można pomagać innym graczom)


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?

Jeśli wygram milion złotych to napewno przeleje trochę pieniędzy na cele charytatywne, a resztę odłoże na konto do banku i bede myślał co z tym zrobic dopiero wtedy, gdy skończę 18lat.


Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?

Zapytał bym się tych dwóch graczy czy chcą ciastka czy może wzamian jakąś inną rzecz lub pieniądze.
Jeśli by chcieli ciastko to poszukałbym w magazynie itemów potrzebnych do stworzenia ciastek, jeśli by chcieli inną rzecz to dałbym coś co dorównuje wartością i jakością do ciastka, a jeśliby chcieli pieniądze to dałbym im tyle aby mogli sobie kupić u kogoś ciastko albo kupić itemy do stworzenia ciastka.
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Wiadomości w tym wątku
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez Fade - 05-10-2019, 23:37

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika