!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#30
Twój główny nick na serwerze: Xlipek

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w piłkę jednak minecraft to moja pasja Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? gram od nie dawna lecz wróciłem po długiej przerwie ponieważ zgubiłem ten serwer lecz teraz wróciłem na najlepszy skyblock w Polsce Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jestem

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? dobry zero problemów

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ponieważ odpowiadałbym na skargi rozwiązywał problemy również rozwiązywałbym problemy na chacie np. jak ktoś kogoś wyzywa bym próbował uspokoić sytuacje .

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? 1. dużą sumę dam na cele charytatywne 2. dam pieniążki na serwer ( serio ) 3. reszte dam rodzinie :Smilei nic nie brakuje a lubię pomagać 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? jeżeli taka sytuacja się zdaży to coś zaradze np. dam coś innego, jeżeli bym miał swoje to bym oddał na serwerze nawet dawałem spawner za free i kasę :Smile  nie ma problemu którego nie da się rozwiązać    


Wiadomości w tym wątku
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez Xlipek - 05-04-2019, 21:18

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika