!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#25
Twój główny nick na serwerze:Marcinelo

Wiek:16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Czesto z chlopakami wychodzimy na klatowe i cos robimy zazwyczaj jakies piwko papierosik.Ewentualnie na bojo idziemy w pile pograc albo kosza, ale to zalezy bo czasami Maciek ma wolna chawire to siedzimy u niego.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Jak u kumpla jestem to gram srednio codziennie po 2/3h bo tez na obiad wracam do domu

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Normalnie mordo dogadamy sie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Z Marsem dobry bo to prawilniak z blokowisk wiec wie co jest 5, no z kanapka w sumie tez bylby spoko tylko nie chce sie przyznac, ze ogarnia jakis temacik bo jest bogaty.Kazda bogata osoba ogarnia jakis temacik.No generalnie Sariel podobno jest wysoki, a ja mam zasade ze, z wysokimi nie gadam bo sie nie nada.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? : Bo przydalaby sie jakas prawilna osoba co sobie mordy wytrzec nie da

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : Pomoge chlopakom z blokow zeby wyszli na prosta

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? : Normalnie mowie "Normalnie mordy zaraz ogarne cos lepszego"


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez GruBy - 04-28-2019, 21:45
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika