!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#21
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: PixelRupiMC

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: programowanie, elektronika

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? od swiat 2018, co dzien-dwa

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? preferuje discord i tak

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? dobry, zadnych konfliktow

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chcialbym zostac helperem, ponieważ była by to wspaniała okazja dla mnie zobaczyć, czy jestem w stanie pomóc inny ludziom oraz wspomoc aby serwer stawal sie coraz lepszy

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? najpierw to zaplace podatek, pozniej jakies startup

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? 
przelewam im troche $ w zamian (rownowartosc ciasteczka) albo craftuje nowe / kupuje i im daje.
#22
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Marko

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Spędzam czas ze swoim towarzystwem też znajdzie się czas na sport zajmuję się też grafikami różnego rodzaju od paru lat mam smykałkę do tego.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
 Na serwerze przeważnie siedzę od 15 - 24

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? 
Tak jest możliwość Discorda oraz TS'a.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? 
Kiedyś był lepszy, ale teraz tez nie narzekam.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? 
Nie raz brakuje jakiejkolwiek pomocy od administracji ponieważ nikogo nie ma z administracji, a zawsze przyda się dodatkowa pomoc.Na serwerze już spędziłem ponad 6 lat i nadal nie zamierzam kończyć rozgrywki zawsze jest co robić, zawszę lubiłem pomagać do takiego czegoś mnie ciągnie i zachęcam do tego oraz dla dobra serwera.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? 
Połowę oddałbym do schroniska ponieważ lubię psy i schroniska albo oddałbym do jakieś fundacji a resztę na wymarzony dom nad jeziorem i miłe życie bez problemów przez pewien czas dopóki pieniądze się nie skończą.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? 
Wręczyłbym inną tak samą wartościową rzecz, aby nie poczuli się gorsi i żeby każdy czuł się tak samo tak jak to w życiu ''karma wraca''.
#23
Twój główny nick na serwerze: _enyv

Wiek: 17lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię graćw piłkę nożna , interesuje się także MMA.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?Gram od 2017 roku z dużymi przerwami. Gram codziennie po 2/3 godzinki.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jasne, że mogę.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Wydaje mi się, że dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?Chciałbym zostać po to, żeby zwalczać różnego typu scamy pilnować kultury na czacie i dbać o dobro servera.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych: Zainwestowałbym w różnego typu rzeczy aby zarobić na tym jeszcze więcej.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek? : Dorabiam ciasteczka żeby każdy z graczy mógł dostać.

Pozdrawiam !
I Powodzenia wszystkim.
#24
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Farminka

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uwielbiam grać w Minecrafta (szczególnie na waszym serwerze), uczę się na historię (najczęściej xD), bawię się z moim bratem i siostrą oraz trenuję pupilka.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram od 2 dni, ale na pewno będzie to trwało o wiele dłużej i będę grać na nim codziennie (jeśli będzie na to czas).

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Nie za duży, chociaż mam spory kontakt z jednym z moderatorów.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ wiem, jak ludzie siebie wyzywają i chciałabym aby tak się nie działo. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ jeśli jestem zwykłym graczem to nie mogę go wyciszyć, jeśli byłabym helperem, to by się zmieniło i nie byłoby takich zły rzeczy Smile pilnowałabym także, aby dbać o dobro serwera.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? No jak to co? Przeznaczę na ten serwer i będę kupywać punkty w sklepie, no dobra może nie aż tyle ale wydałabym też na swój dom oraz na pupilka i na wośp oraz inne akcje charetatywne.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Dałabym i im tak samo wartościową rzecz aby nie byli smutni.
#25
Twój główny nick na serwerze:Marcinelo

Wiek:16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Czesto z chlopakami wychodzimy na klatowe i cos robimy zazwyczaj jakies piwko papierosik.Ewentualnie na bojo idziemy w pile pograc albo kosza, ale to zalezy bo czasami Maciek ma wolna chawire to siedzimy u niego.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Jak u kumpla jestem to gram srednio codziennie po 2/3h bo tez na obiad wracam do domu

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Normalnie mordo dogadamy sie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Z Marsem dobry bo to prawilniak z blokowisk wiec wie co jest 5, no z kanapka w sumie tez bylby spoko tylko nie chce sie przyznac, ze ogarnia jakis temacik bo jest bogaty.Kazda bogata osoba ogarnia jakis temacik.No generalnie Sariel podobno jest wysoki, a ja mam zasade ze, z wysokimi nie gadam bo sie nie nada.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? : Bo przydalaby sie jakas prawilna osoba co sobie mordy wytrzec nie da

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : Pomoge chlopakom z blokow zeby wyszli na prosta

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? : Normalnie mowie "Normalnie mordy zaraz ogarne cos lepszego"
#26
Question 
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: natarmen

Wiek: 16 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Programowanie, informatyka i sport

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze: Dwa miesiace po starcie, byl to koniec roku 2012 lub poczatek 2013. Czas spedzony moze byc rozny od 1h az do paru godzin gdy mam wolny czas

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzi: Jak najbardziej

Jaki masz kontakt z administracją serwera: Ostatnio malo pisze na czacie wiec rzadko mam okazje z nimi pisac 

Dlaczego chcesz zostać Helperem: Utrzymac porzadek na serwerze, pomagac graczom, odpowiadac na ich pytania, byc pomocny w sluzbie administracyjnej

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych: Zainwestowac poki moge i ulozyc sobie finansowo moja starosc

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek):
Uspokoje sytuacje lecz jesli sie to nie uda zrobie wszystko by moc im to dac



Natarmen
#27
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: SuperOwieczka

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się lekkoatletyką, a w wolnym czasie lubię sobie pograć na komputerze lub spotkać się ze znajomymi.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na serwerze gram od wakacji 2017. Na serwerze gram praktycznie codziennie 1-2 godziny chyba, że mi coś danego dnia wypadnie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jasne.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Raczej dobry. Na pewno nie jestem z żadnym członkiem administracji pokłócony.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym spróbować swoich sił w administracji, a także pomóc pilnować porządku na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Z miliona zabrałbym 100 tys. i przeznaczyłbym to na prawo jazdy, auto i może nowy komputer, po ukończeniu 18 lat za resztę sumy zakupiłbym 2 mieszkania jedno dla siebie, a drugie po to by je komuś wynajmować.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Podarował bym tym dwóm graczom taką ilość pieniędzy by mogli kupić sobie po jednym ciastku.
#28
Twój główny nick na serwerze: nieszpor

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Żużel, piłka nożna. Lubię grać na komputerze lub pograć w piłkę, lub wyjść ze znajomymi.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Od około miesiąca, na serwerze bywam codziennie około 5h.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Neutralny.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Ponieważ chcę siać pomoc graczom. Jestem idealnym kandydatem na to stanowisko. Mam doświadczenie w owej branży.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Jakąś część przeznaczę na osobę chorą, kupię rodzicom samochód i resztę zostawię sobie na życie.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?: Próbuję uspokoić graczy słownie, i dawając im rzeczy równowartościowe co ciasteczko.
#29
Twój główny nick na serwerze: ZzkiritozZ

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Gram, oglądam sobie anime i seriale ogółem nie siedzę bezczynnie.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Od dzisiaj lecz mam zamiar siedzieć na tym serwerze dłużej : )

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jasne, nie miałbym z tym żadnego problemu.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Raz tylko na tsie gadałem chwilę z administratorem chyba.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Lubie robić coś dla serwerów na których jestem.


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Nie wiem, musiałbym dłużej nad tym pomyśleć ale prawdopodobnie wydałbym na wycieczkę do japonii i na pamiątki.


Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? 

Spytałbym się po co przyszli i jeśli odpowiedź by brzmiała: My po ciasteczko :D, to zrobiłbym jeszcze dwa.
#30
Twój główny nick na serwerze: Xlipek

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w piłkę jednak minecraft to moja pasja Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? gram od nie dawna lecz wróciłem po długiej przerwie ponieważ zgubiłem ten serwer lecz teraz wróciłem na najlepszy skyblock w Polsce Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jestem

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? dobry zero problemów

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ponieważ odpowiadałbym na skargi rozwiązywał problemy również rozwiązywałbym problemy na chacie np. jak ktoś kogoś wyzywa bym próbował uspokoić sytuacje .

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? 1. dużą sumę dam na cele charytatywne 2. dam pieniążki na serwer ( serio ) 3. reszte dam rodzinie :Smilei nic nie brakuje a lubię pomagać 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? jeżeli taka sytuacja się zdaży to coś zaradze np. dam coś innego, jeżeli bym miał swoje to bym oddał na serwerze nawet dawałem spawner za free i kasę :Smile  nie ma problemu którego nie da się rozwiązać    


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika