!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#20
Wink 
[font=Arial Black]Karta Rekrutacyjna
  
Twój główny nick na serwerze:   tomaszek123321

Wiek:  18 lat
[/font]
[font=Arial Black]
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: pływanie, kolarstwo, lekkoatletyka, w wolnym czasie gram na sky-block.pl
[/font]
[font=Arial Black]Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?   na serwerze gram od stycznia 2015 roku, dziennie gram od 1h do 3h (bez afk) zależy od chęci i samopoczucia (z afk od 2h do 8h)[/font][font=Arial Black]

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?  Jak będzie taka potrzeba to mogę się postarać być aktywny

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?  bardzo dobry z EniNova i SandiwchBM z Sariel dobry a z Mars mieliśmy mały konflikt ale myślę że się dogadamy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?  chciałbym utrzymywać porządek na serwerze pilnować graczy aby nie łamali regulaminu

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?  zainwestuje w nieruchomości aby wynajmować mieszkania i zarabiać dalej
[/font]
[font=Arial Black]
M
[/font]asz 3 graczy którzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoić sytuacje (nie masz już więcej ciasteczek)? nie mam ciasteczek ale mam pszenice i kakao więc robię ciasteczka i daje je dodatkowym graczom

[font=Arial Black]                                                             Pozdrawiam Administracje[/font]
[font=Arial Black]                                                                         tomaszek123321 / azzza[/font]
Zapraszam na zarabianie /is visit azzza <-- czynne offline  Cool


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez azzza - 04-25-2019, 12:37
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika