!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#11
(04-23-2019, 15:23)SandwichBM napisał(a): Witamy !!!

Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 23.04.2019r. do 10.05.2019 r. do godziny 23:59.
Etap 2
[font=Georgia]Skon
taktujemy się z wybranymi kandydatami od 13.05.2019r. do 18.05.2019 r. do godziny 22:00.
[/font]Etap 3

[font=Georgia]Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów [/font]

           Ranga "Helper" jest bazowym stanowiskiem wśród administracji. Wbrew swojej nazwie nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera w utrzymaniu porządku. Stanowi także doskonałą okazję do przetestowania swoich podstawowych zdolności moderacyjnych w praktyce. Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak,
że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością
i sprawiedliwym podejściem. Poza doskonaleniem zdolności utrzymywania porządku ranga ta przygotowuje również do pracy w grupie. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać,
że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.


Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.

Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek.


Wzór: podanie na range HELP
Podanie składasz pod ta rekrutacja, nie prywatnie do administracji!
Wstaw tylko wzór!

Show ContentSpoiler:

CZAS START :3



Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: freeek

Wiek: 17 ( W lipcu skończę 18 )

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W czasie wolnym lubię pojeździć na rowerze , spędzić czas ze znajomymi , pograć siatkówkę czy w inne rozrywki , oczywiście w czasie wolnym spędzam sporo czasu na komputerze grając właśnie w Minecrafta .

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na serwerze gram od 2014 roku ale również grałem na sky-blocku.eu który też się cieszył duża popularnością , ale już go niestety nie ma . Gram codziennie około po 1-4h , ( zdarzają się w dni w których nie mam dostępu do gry )

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jestem w stanie być aktywny na ts-ie czy Discordzie ( Lepszy Ts )

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontakt mam dobry bez żadnych spin czy nieprzyjemnych sytuacjii

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chcę zostać helperem na tym serwerze ponieważ : To jest jedyny serwer na którym tak długo już jestem , zainteresował mnie juz w 2014. Bardzo podobają mi się zasady gry , oraz dyscyplina panująca na tym serwerze . Gdybym został helperem pomagał bym graczom w rozwiazywaniu ich konfliktów , załagadzałbym sytuacje na serwerze , oraz jeżeli by trzeba było to bym zastosowywał kary za przewinienia ( zależy od sytuacji )

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Przeznaczyłbym część pieniędzy na szczytny cel bo warto pomagać , a tak to bym sprawił sobie przyjemność oraz podzieliłbym się z rodziną

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?
Informuję ich , że jeżeli będę miał wiecej ciasteczek to odezwę sie do nich i im dam

Pozdrawiam całą administrację i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
freeek Wink
#12
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: _Lord_

Ile masz lat?: 14                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moje zainteresowanie to jest uprawianie sportu, nauka i zajmowanie się elektroniką

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: Na serwerze zacząłem grać od roku 2017 miałem parę przerw ponieważ musiałem się zająć nauką.
Na serwerze spędzam 2 godziny a w weekendy spędzam na serwerze 4 godziny.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jak najbardziej

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Kontakt z administracją mam bardzo dobry nie było nigdy żadnej spiny Smile


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Helperem chce zostać dlatego że nie podoba mi się jak ludzie się obrażają lub zemszczą i też mi się nie podoba jak nie przestrzegają regulaminu serwera



Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Jak wygram milion złotych to część pieniędzy przeznaczył bym na cele charytatywne i część pieniędzy odłożył bym na nowego laptopa który mi się psuje Big Grin

Masz 3 graczy którzy dostali od Ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoić sytuacje (nie masz już więcej ciasteczek)?: Uspokajam  sytuację i mówię wtedy ''że jak będę miał to od razu do Was napiszę''
#13

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Lampard

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:


Głównie grać w gry, ale też rozmyślać, pomagać, czy też pisać lub rozmawiać

Zainteresowania : informatyka, matematyka

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?


Gram na waszym serwerze od niedawna ok tygodnia lecz regularnie (lekko może sie to znienić w niedalekiej przyszłości przez jeszcze szkołe) 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? 

Tak lecz nie za często jak i też wole pisać niż mówić 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?


Dobry kontakt mam z administacją jestem miły , jak zdaży sie zapytać o coś  to tak by miały sens pytania, lubie normalnie popisać jak nadaży sie temat niejestem wulgarny czy nie narzucam na siebie uwagi(lecz jak to robie to staram sie nie narzucać) 


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?


Ponieważ mimo że jestem od niedawna widzę że  zdaża sie wielu graczy nowych którzy np szukają pomocy w zbudowaniu czegoś, ale głównie chiałbym pomagać rozwijać serwer jak i pomagać administracji 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?


Bym rozmyślał co z tym zrobić lecz 1 rzecz jaka by była to danie wiekszości z tego rodzinie miejszość widał bym na własne wydatki

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? 


 Zrobię kolejne ciasteczka 
Smile jeżeli pomogłem zostaw +rep Heart
#14
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: CootyYT

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Piłka nożna,  podstawowe obróbki filmików, 
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od kilku dni na tym nicku, codziennie po kilka godzin. Wczesniej rowniez gralem ale juz jakis czas temu bo mialem przerwe od gry z roznych powodow prywatnych (prawo jazdy, praca, nauka)

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?  Bez problemu jestem zaznajomiony z obydwoma programami i bez problemu moge byc aktywny na ktoryms z nim w razie pomocy komus

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę, że nie najgorszy czasem coś popiszemy, nigdy żadnych konfliktów ani problemów nie miałem z administracja

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Helper jak sama nazwa wskazuje jest od pomagania graczom w roznych sytuacjach a ja nie mam problemu z komunikacja z innymi graczami czy pomocy im gdy potrzeba. Odkad gram widze co jakis czas nowych graczy ktorzy maja pytania w stylu "Respia sie moby?" "Jak zarabiac?"

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupie 2 ciasteczka dla graczy którzy ich nie dostali niżej. A tak na serio to kupiłbym kilka mieszkań w Krakowie (jestem z okolic) i dał na wynajem komuś a za resztę stworzyłbym studio do nagrywania i streamingu 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Kupie ciasteczka za wyżej wygrane milion złotych i zaspokoję ich głód Big Grin
#15
Karta Rekrutacyjna (jestem pewny ze nie przejdę nawet pierwszego etapu but nikt mi zabronić nie może)

Twój główny nick na serwerze: JanuszeQ
Wiek: 14 (grudzień 15)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim głównym zainteresowaniem jest informatyka, lecz w wolnym czasie interesuję się kolejnictwem. Po ukończeniu ósmej klasy planuję wybrać się do szkoły z kierunkiem informatycznym Smile
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Na serwerze gram od dawna, nie chcę wprowadzać administracji w błąd ale gram na pewno od roku. Na serwerze potrafię nawet spędzić cały dzień.
Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Na Discordzie jestem prawie cały czas, na teamspeaku rzadziej ale jeśli będzie trzeba to będę częściej.
Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Nie wiem szczerze, chyba dobry.
Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Nie chciałbym używać słów typu że jestem idealny i nadaje się na tą rangę. Nikt z nas nie jest idealny, i każdy ma swoje wady, każdy czasem popełnia błędy. I ja też owe popełniłem o czym było ostatnio głośno. Wracając do tematu, lubię pomagać innym i nie sprawia mi problemu odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie. Jestem bardzo aktywny, prawie cały dzień na serwerze, więc jeżeli bym został helperem byłbym w stanie pomagać cały czas. Gra według mnie powinna być przyjemnością a nie udręką.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Według mnie bardzo dobrą rzeczą są inwestycje w inne rzeczy, np. na pewno bym zainwestował w dworzec kolejowy w Gniewkowie. Myślę że też wiele bym przeznaczył na cele charytatywne. Nie lubię i, nie umiem oszczędzać więc według mnie założenie lokaty chyba też by czegoś mnie nauczyło.
Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?:Jeżeli by taka sytuacja wystąpiła w świecie realnym bym szybko skoczył do sklepu dokupić. Jeżeli by taka sytuacja wystąpiła w minecrafcie, szybko bym stworzył lub kupił gdzieś Smile

Pozdrawiam
JanuszeQ
#16
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: DRATINII

Wiek:13 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w gry,piłka nożna itp

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? 
bardzo często, jest to mój z jednych ulubionych serwerów

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
oczywiście

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
bez problemów,dobry
Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
ponieważ nienawidzę graczy którzy oszukują, i lubię pomagać (:

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
połowę tych pieniędzy przeznaczyłbym na cele charytatywne, i zainwestował bym w dom itp


Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? po prostu mówię że nie ma więcej ciasteczek i próbuję zaspokoic w inny sposób(;

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: DRATINII

Wiek:13 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w gry,piłka nożna itp

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? 
bardzo często, jest to mój z jednych ulubionych serwerów

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
oczywiście

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
bez problemów,dobry

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
ponieważ nienawidzę graczy którzy oszukują, i lubię pomagać (:

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
połowę tych pieniędzy przeznaczyłbym na cele charytatywne, i zainwestował bym w dom itp


Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? po prostu mówię że nie ma więcej ciasteczek i próbuję zaspokoic w inny sposób(;

wiem że się bardzo nie rozpisałem ale myślę że dał bym radę wam pomóc Heart Heart
#17
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: adrix2

Wiek: 12

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię jeździć na rowerze z kolegami, i grać ogółem w różne gry 


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?  Gram od 2017 roku (miałem też inne konto o nazwie zelkowy) 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?  Tak mam discorda i jestem w stanie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Według mnie dobry 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Bo jak widać po skargach niestety ale niektórzy gracze są nie mili dla innych, próbują dokonać handlu realnego itp...

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Na pewno nie będę panikował że ,,boże wygrałem milion złotych!" Tylko pomyśle sobie jak zainwestować te pieniądze. 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek) ? Robię ciastka w craftingu lub po prostu kupuje u kogoś jeszcze wiecej na wypadek gdyby ktos jeszcze chcial
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#18
Mój nick na serwerze:
- BUGi
Wiek:
-18
Moje zainteresowania:
-Fotografia, meteorologia, właściciel strony Storm Chasers Świętokrzyskie na FB (15k lików), motoryzacja
Od kiedy i jak często gram na serwerze:
-Gram codziennie od kilkunastu dni 
Czy jestem w stanie być aktywnym na serwerowym TS-ie i Discordzie
- Tak
Jaki mam kontakt z administracją serwera?
- Dobry
Dlaczego chcę zostać helperem?
- Chcę zadbać o porządek na serwerze oraz pomóc administracji gdy są nieobecni dbać o kulturę języka na czacie jak i wysoki poziom rozgrywki
Co zrobię gdy wygram milion złotych?
- Pewnie zostawię sobie na zaś, nie będę zbyt rozrzutny :v 
Mam 3 graczy którzy dostali ode mnie po ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co robię żeby zaspokoić sytuację?
- Daję im coś innego niż ciastko Smile 

Pozdrawiam, Patryk
#19
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: bezi

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Mam na imię Łukasz i mieszkam obecnie w Niemczech. Jestem osobą cichą. Lubię czytać książki oraz uczę się Japońskiego. Gram też w piłkę. Lubię czasami zamknąć się w pokoju i pograć sobię na serwerach sky-block Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Gram już jakieś kilka dni, ale grałem również na innym nicku jako dziecko, lecz uważam że każda dodatkowa para rąk do pracy się przyda.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jeżeli gram to również gadam więc odpowiedź jest jasna.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Uważam że dobry, nie podpadłem żadnemu administratorowi owego serwera i nie zamierzam iż preferuje dobre relacje między wszystkimi.

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Pomysł ten przyszedł mi do głowy nie całe 6 minut temu. Gram często na serwerze sky-block, większość osób tam to dzieci które wyzywają się, trollują itd, czym denerwują inne osoby obecne na serwerze. Bywam często na serwerze więc myśle że mogę trochę ogarnąć tych ludzi żeby nie łamali co chwile połowy regulaminu.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Szczerze? Nie będę owijał w bawełne jak to się mówi, pewnie zainwestuje je w jakieś ruletki czy akcje finansowe, lub pojadę na jakieś super wakacje. Smile

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?: A więc to jest patowa sytuacja ponieważ musiałbym podzielić dwa ciastka na połowę a reszta osób by się sprzeczała o to że jedna osoba dostała całe ciastko. Ale raczej bym podzielił dwa ciasteczka na połowe i przekazałbym im po połowie. (jeżeli chodzi o sytuacje w świecie realnym). A jeżeli chodzi o sytuacje w świecie Minecrafta to pewnie bym przelał pieniądze dla tych dwóch graczy lub ewentualnie "kopsnąłbym" się i zrobiłbym 2 nowe.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, każdemu czytającemu moje podanie na owe stanowisko.
#20
Wink 
[font=Arial Black]Karta Rekrutacyjna
  
Twój główny nick na serwerze:   tomaszek123321

Wiek:  18 lat
[/font]
[font=Arial Black]
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: pływanie, kolarstwo, lekkoatletyka, w wolnym czasie gram na sky-block.pl
[/font]
[font=Arial Black]Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?   na serwerze gram od stycznia 2015 roku, dziennie gram od 1h do 3h (bez afk) zależy od chęci i samopoczucia (z afk od 2h do 8h)[/font][font=Arial Black]

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?  Jak będzie taka potrzeba to mogę się postarać być aktywny

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?  bardzo dobry z EniNova i SandiwchBM z Sariel dobry a z Mars mieliśmy mały konflikt ale myślę że się dogadamy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?  chciałbym utrzymywać porządek na serwerze pilnować graczy aby nie łamali regulaminu

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?  zainwestuje w nieruchomości aby wynajmować mieszkania i zarabiać dalej
[/font]
[font=Arial Black]
M
[/font]asz 3 graczy którzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoić sytuacje (nie masz już więcej ciasteczek)? nie mam ciasteczek ale mam pszenice i kakao więc robię ciasteczka i daje je dodatkowym graczom

[font=Arial Black]                                                             Pozdrawiam Administracje[/font]
[font=Arial Black]                                                                         tomaszek123321 / azzza[/font]
Zapraszam na zarabianie /is visit azzza <-- czynne offline  Cool


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika