!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#19
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: bezi

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Mam na imię Łukasz i mieszkam obecnie w Niemczech. Jestem osobą cichą. Lubię czytać książki oraz uczę się Japońskiego. Gram też w piłkę. Lubię czasami zamknąć się w pokoju i pograć sobię na serwerach sky-block Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Gram już jakieś kilka dni, ale grałem również na innym nicku jako dziecko, lecz uważam że każda dodatkowa para rąk do pracy się przyda.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jeżeli gram to również gadam więc odpowiedź jest jasna.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Uważam że dobry, nie podpadłem żadnemu administratorowi owego serwera i nie zamierzam iż preferuje dobre relacje między wszystkimi.

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Pomysł ten przyszedł mi do głowy nie całe 6 minut temu. Gram często na serwerze sky-block, większość osób tam to dzieci które wyzywają się, trollują itd, czym denerwują inne osoby obecne na serwerze. Bywam często na serwerze więc myśle że mogę trochę ogarnąć tych ludzi żeby nie łamali co chwile połowy regulaminu.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Szczerze? Nie będę owijał w bawełne jak to się mówi, pewnie zainwestuje je w jakieś ruletki czy akcje finansowe, lub pojadę na jakieś super wakacje. Smile

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?: A więc to jest patowa sytuacja ponieważ musiałbym podzielić dwa ciastka na połowę a reszta osób by się sprzeczała o to że jedna osoba dostała całe ciastko. Ale raczej bym podzielił dwa ciasteczka na połowe i przekazałbym im po połowie. (jeżeli chodzi o sytuacje w świecie realnym). A jeżeli chodzi o sytuacje w świecie Minecrafta to pewnie bym przelał pieniądze dla tych dwóch graczy lub ewentualnie "kopsnąłbym" się i zrobiłbym 2 nowe.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, każdemu czytającemu moje podanie na owe stanowisko.


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez bezimienny - 04-24-2019, 22:26
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika