!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#15
Karta Rekrutacyjna (jestem pewny ze nie przejdę nawet pierwszego etapu but nikt mi zabronić nie może)

Twój główny nick na serwerze: JanuszeQ
Wiek: 14 (grudzień 15)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim głównym zainteresowaniem jest informatyka, lecz w wolnym czasie interesuję się kolejnictwem. Po ukończeniu ósmej klasy planuję wybrać się do szkoły z kierunkiem informatycznym Smile
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Na serwerze gram od dawna, nie chcę wprowadzać administracji w błąd ale gram na pewno od roku. Na serwerze potrafię nawet spędzić cały dzień.
Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Na Discordzie jestem prawie cały czas, na teamspeaku rzadziej ale jeśli będzie trzeba to będę częściej.
Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Nie wiem szczerze, chyba dobry.
Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Nie chciałbym używać słów typu że jestem idealny i nadaje się na tą rangę. Nikt z nas nie jest idealny, i każdy ma swoje wady, każdy czasem popełnia błędy. I ja też owe popełniłem o czym było ostatnio głośno. Wracając do tematu, lubię pomagać innym i nie sprawia mi problemu odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie. Jestem bardzo aktywny, prawie cały dzień na serwerze, więc jeżeli bym został helperem byłbym w stanie pomagać cały czas. Gra według mnie powinna być przyjemnością a nie udręką.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Według mnie bardzo dobrą rzeczą są inwestycje w inne rzeczy, np. na pewno bym zainwestował w dworzec kolejowy w Gniewkowie. Myślę że też wiele bym przeznaczył na cele charytatywne. Nie lubię i, nie umiem oszczędzać więc według mnie założenie lokaty chyba też by czegoś mnie nauczyło.
Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?:Jeżeli by taka sytuacja wystąpiła w świecie realnym bym szybko skoczył do sklepu dokupić. Jeżeli by taka sytuacja wystąpiła w minecrafcie, szybko bym stworzył lub kupił gdzieś Smile

Pozdrawiam
JanuszeQ


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez Janusz - 04-24-2019, 01:28
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika