!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#13

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Lampard

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:


Głównie grać w gry, ale też rozmyślać, pomagać, czy też pisać lub rozmawiać

Zainteresowania : informatyka, matematyka

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?


Gram na waszym serwerze od niedawna ok tygodnia lecz regularnie (lekko może sie to znienić w niedalekiej przyszłości przez jeszcze szkołe) 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? 

Tak lecz nie za często jak i też wole pisać niż mówić 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?


Dobry kontakt mam z administacją jestem miły , jak zdaży sie zapytać o coś  to tak by miały sens pytania, lubie normalnie popisać jak nadaży sie temat niejestem wulgarny czy nie narzucam na siebie uwagi(lecz jak to robie to staram sie nie narzucać) 


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?


Ponieważ mimo że jestem od niedawna widzę że  zdaża sie wielu graczy nowych którzy np szukają pomocy w zbudowaniu czegoś, ale głównie chiałbym pomagać rozwijać serwer jak i pomagać administracji 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?


Bym rozmyślał co z tym zrobić lecz 1 rzecz jaka by była to danie wiekszości z tego rodzinie miejszość widał bym na własne wydatki

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? 


 Zrobię kolejne ciasteczka 
Smile jeżeli pomogłem zostaw +rep Heart


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez Lampard - 04-24-2019, 00:02
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika