!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#12
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: _Lord_

Ile masz lat?: 14                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moje zainteresowanie to jest uprawianie sportu, nauka i zajmowanie się elektroniką

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: Na serwerze zacząłem grać od roku 2017 miałem parę przerw ponieważ musiałem się zająć nauką.
Na serwerze spędzam 2 godziny a w weekendy spędzam na serwerze 4 godziny.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jak najbardziej

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Kontakt z administracją mam bardzo dobry nie było nigdy żadnej spiny Smile


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Helperem chce zostać dlatego że nie podoba mi się jak ludzie się obrażają lub zemszczą i też mi się nie podoba jak nie przestrzegają regulaminu serwera



Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Jak wygram milion złotych to część pieniędzy przeznaczył bym na cele charytatywne i część pieniędzy odłożył bym na nowego laptopa który mi się psuje Big Grin

Masz 3 graczy którzy dostali od Ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoić sytuacje (nie masz już więcej ciasteczek)?: Uspokajam  sytuację i mówię wtedy ''że jak będę miał to od razu do Was napiszę''


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez _Lord_ - 04-23-2019, 23:38
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika