!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#1
Witamy !!!

Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 23.04.2019r. do 10.05.2019 r. do godziny 23:59.
Etap 2
[font=Georgia]Skon
taktujemy się z wybranymi kandydatami od 13.05.2019r. do 18.05.2019 r. do godziny 22:00.
[/font]Etap 3

[font=Georgia]Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów [/font]

           Ranga "Helper" jest bazowym stanowiskiem wśród administracji. Wbrew swojej nazwie nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera w utrzymaniu porządku. Stanowi także doskonałą okazję do przetestowania swoich podstawowych zdolności moderacyjnych w praktyce. Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak,
że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością
i sprawiedliwym podejściem. Poza doskonaleniem zdolności utrzymywania porządku ranga ta przygotowuje również do pracy w grupie. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać,
że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.


Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.

Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek.


Wzór: podanie na range HELP
Podanie składasz pod ta rekrutacja, nie prywatnie do administracji!
Wstaw tylko wzór!

Show ContentSpoiler:

CZAS START :3
[Obrazek: why.png]
#2

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Sztupson

Wiek:15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: 

matematyka, speedcubing, lubie grac w gry, 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?  

Od pazdziernika-listopada 2017 roku, na serwerze jestem codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym 
ts-ie lub Discordzie?
 tak

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?  

Dobry, bez problemow.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?

Chce byc helperem, gdyz na czacie często znajduja sie osoby ktore chociazby wyzywaja innych - zamiast pisac skargi moge ich sam ukarac. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Wydam je na BARDZO pozyteczne rzeczy.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?
Mowie im ze sie spoznili. Byly ciasteczka tylko dla 3 osob. Moze nastepnym razem beda mieli wiecej szczescia i im sie uda.
#3
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: xxforest113

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w gry szczególnie GTA 5 ale też lubię grać w mc gram już od 8 lat po za tym lubie słuchać muzyki i jeździć na rowerze

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : na waszym serwerze gram już  od dawna lecz nie pamiętam starego konta miałem długą przerwe od waszego serwera lecz teraz wracam i gram codziennie 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? tak oczywiście 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? nie mam żadnego kontaktu lecz mógłbym go nabrać 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ myślę że sprawdził bym się w tej roli po za tym nie lubię osób nie uczciwych i osób które wyzywają i niszczą innym zabawę 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? na pewno części pieniędzy oddał bym na cele charytatywne a z co miałbym zrobić z resztą to już bym sie zastanawiał lecz pewnie zostawiłbym na czarną godzinę

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? : Mówię im że ciasteczka się skończyły i szukam innych rzeczy które bym mógł im podarować zamiast ciasteczek
#4
Mój nick na serwerze:
- Nonek6
Wiek:
-14
Moje zainteresowania:
-W wolnym czasie gram w siatkówkę i spotykam się z przyjaciółmi. Lubię majsterkować przy różnego rodzaju maszynach
Od kiedy i jak często gram na serwerze:
-Gram codziennie od 2 miesięcy
Czy jestem w stanie być aktywnym na serwerowym TS-ie i Discordzie
- Tak
Jaki mam kontakt z administracją serwera?
- Dobry
Dlaczego chcę zostać helperem?
- Ponieważ mam spore doświadczenie (Były MOD na znanym serwerze), a pilnowanie serwera to dla mnie przyjemność, gdyż mam dużo czasu wolnego
Co zrobię gdy wygram milion złotych?
- Z pewnością większą część przekażę na cele charytatywne, lecz trochę zostawię sobie na codzienne wydatki
Mam 3 graczy którzy dostali ode mnie po ciasteczku, nagle dochodzą 2 dodatkowych graczy, co robię żeby zaspokoić sytuację?
- Znajduje inną rzecz którą mogę dać im w zamian

-  Pozdrawiam Kacper
#5
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: KotOMilejSiersci

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jezdze se skuterkiem, albo gram w te komputery ;v

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? No nie wiem, może od konca 2k16

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? nie, nie mam mikro

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? zalezy, z sarielem slaby, z marsem ok, z sandwichem ok

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? oczywiscie po kilof helpera ^^ XDD nie no, zeby pomagac graczom, i karac tych zlych o.O XD

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Z tuninguje skuter, wymienie pare czesci w komputerze, cos moze bym dal na fundacje charetatywna :V No i oczywiscie, troche zachomikuje, zeby miec na jedzenie XD

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Dam itemy do zrobienia ciasteczek, ewentualnie dam im po 1000$ xDD
#6
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: a3z4kmi

Wiek:19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię pograć w piłkę nożną, pojeździć na rowerku, ogolnie spędzic go aktywnie, ale także popykać w Minecrafta, a na codzień zajmuję się tradingiem, na giełdzie Forex.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na serwerze gram około 3 miesięcy i codziennie wejdę na min. godzinkę,a czasem do nawet 5h

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jak najbardziej i ts-ie i na discordzie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Wydaje mi się ze dobry, ale to oni musieliby ocenić

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Często gram w mc, co przekładałoby się na porządek na serwerze, gdy nie byłoby nikogo innego z administracji, jestem osobą sympatyczną, bezkonfliktową i mam doświadczenie, ponieważ za dawniejszych lat, byłem Moderatorem na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? "Chciałbym mamie mojej zbudować pałac" xd a poza tym, na pewno na cele charytatywne, pewny % na giełdę i potrzeby własne

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?  hmm, dałbym dwóm dodatkowym graczom coś w zamian, najlepiej aby równowartość tej rzeczy, była jak ciastka

Dziękuję i pozdrawiam
a3z4kmi
#7
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Dreeamurr

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubie grać w gry, jeździć rowerem (Do chińczyka) XD , czasami uczę się programować , ale i często przesiaduje na Messengerze gdzie pisze z grupką przyjaciół. Chodziłem też 6 lat do szkoły muzycznej i grałem na akordeonie , teraz uczę się grać na pianinie. Mam też kota i psa z którym codziennie chodzę na spacery. Czasem też rysuje na tablecie graficznym.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na koncie Dreeamurr od około miesiąca ( Na miki0pl Grałem od bardzo dawna  )  Na serwie przesiaduje około 3 godziny, czasami mniej, czasami więcej ale myślę że  mógłbym poświecić ponad godzinę dziennie na pilnowanie graczy, ale na pewno zdarzały by się dni
kiedy w ogóle by mnie nie było, ale to chyba normalne Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak, Sam mam swój serwer Discord na którym jest prawie 40 osob, a TSa też mam

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Nie jestem w stanie ocenić, ale myślę że dobry 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Na serwie widziałem wielu graczy którzy się wyzywają, trzeba zachować porządek na serwerze i budować dobry klimat, aby zachęcić więcej osób do grania na serwerze
Jestem osobą raczej spokojną i nie lubię konfliktów 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Myślę że kupiłbym dom, część bym zainwestował, A resztę oddał bym na cele charytatywne, bo wole sam sobie na coś zapracować - nie lubię ktoś daje mi gotowca 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?
Postarał bym się załatwić jeszcze ciastka dla tych graczy,  jak by mi się nie udało to dał im inny słodycz Wink

Pozdrawiam
Dreeamurr
#8
                                                                            Karta Rekrutacyjna
 
Twój główny nick na serwerze:   PawelApollo

Wiek:  15 lat


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jeżdżę rowerem, ,,majsterkuje" w garażu, jeżdżę motocyklem.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?   Na serwerze gram od 2013/14r. Wchodze ostatnio codziennie na 1h ale jak będę miał helpera to będę wiecej na serwerze.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?  Tak codziennie mogę być

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?  Myślę że bardzo dobry, z nikim nie mam konfliktu.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?  Ponieważ chcę pomagac innym, głównie nowym graczom.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?  Będę oszczędzał aż osiągnę pełnoletniość i wtedy kupie skromne mieszkanie oraz jakis fajny samochód taki jak passat b5, oraz kupię crossa Ktm sx 125 Heart Tongue

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Daję inne pożywienie np. placek dyniowy


                                                             POZDRAWIAM ADMINISTRACJĘ
                                                                                        PawelApollo
#9
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Akiel
Wiek: 13 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię jeździć na rowerze,naprawiać różne rzeczy oraz grac na sky-block.pl

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
od 2017 nie grałem tylko jak mi się laptop zepsuł a teraz gram codziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Myślę ,że tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Bardzo , Dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Ponieważ,często gram na tym serwerze i nie ma żadnej administracji i się bardzo często gracze kłucą miedzy sobą
 
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
kupił bym sobie lepszy sprzęt a resztę odłożył

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)

Dorobił bym jeszcze ciasteczka albo dal mięsko
#10
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Lux

Wiek: w maju 15 :x

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Czytanie różnego rodzaju copypast, granie w komputer i gra w koszykówkę.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram jakoś od 2013 roku ze sporymi przerwami i spędzam trochę czasu na serwerze codziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Pewnie.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Bardzo dobry

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym odciążyć po części całą moderację i pilnować porządku na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Hmm, pewnie na początku pójdzie na lokatę, a gdy ukończe 18 lat będę próbował swoich sił jako młody biznesmen i zainwestuje w firmę.

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? Dorabiam ciasteczka lub daje im jakies symboliczne $ na to, aby mogli sobie je kupic u kogos w sklepie :]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika