!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: Discord Dla Serwera?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
88.89%
8 88.89%
Nie
11.11%
1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Discord dla serwera
#1
Discord dla serwera sky-block.pl 


Mam dla was ciekawą propozycje w postaci serwera discord ! 
1. Rangi dla graczy
2. Komendy (boty)
3. Nie masz z kim zagrać to możesz znaleźć na kanale (wspólna gra
 Discord mam nadzieje że się spodoba możecie sobie go obejrzeć jeśli administracja się zgodzi to wam wyśle link ! 
Głosujcie mam nadziej że dojdzie do tego że discord serwerowy powstanie Smile 



Raz na rok end otwarty?

dodanie eventu dla graczy który odbywałby się co rok w urodziny serwera . End zostawałby otwierany o godzinie 8:00 po restarcie w urodziny serwera gracze w sklepie svip musieliby zakupić end portale i stworzyć portal po czym w endzie nie byłoby smoka  pvp wyłączone by się nie zabijali . Gracze by mieli end stone a reszta co nie grała by nie miała end stone bo nie śledzili na bieżąco forum oraz informacji o serwerze



   
#2
Pozdrawiam Calnex'a.
#3
(07-05-2018, 19:57)Calnex napisał(a): Discord dla serwera sky-block.pl 


Mam dla was ciekawą propozycje w postaci serwera discord ! 
1. Rangi dla graczy
2. Komendy (boty)
3. Nie masz z kim zagrać to możesz znaleźć na kanale (wspólna gra
 Discord mam nadzieje że się spodoba możecie sobie go obejrzeć jeśli administracja się zgodzi to wam wyśle link ! 
Głosujcie mam nadziej że dojdzie do tego że discord serwerowy powstanie Smile 



Raz na rok end otwarty?

dodanie eventu dla graczy który odbywałby się co rok w urodziny serwera . End zostawałby otwierany o godzinie 8:00 po restarcie w urodziny serwera gracze w sklepie svip musieliby zakupić end portale i stworzyć portal po czym w endzie nie byłoby smoka  pvp wyłączone by się nie zabijali . Gracze by mieli end stone a reszta co nie grała by nie miała end stone bo nie śledzili na bieżąco forum oraz informacji o serwerze
Jestem jak najbardziej za tym i za tym.
~Benguś 
#4
Powiem mi jedna rzecz:

Jestem na tak.

Kiedys Gandafluxowi prezentowalem grupe discorda, nie byl zainteresowany.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika