Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecie Muta
A więc to było tak.

Postanowiłem z dobroci swego serca, odciążyć administracje serwera i zorganizować zacny konkurs, w którym nasze kochane nooby gracze, pochwaliłyby się swoją kreatywnością i niebywałym intelektem w wymyślaniu głupich nicków. I tak to się zaczęło.
Najpierw aby zdobyć ich zaufanie zacząłem dawać im dobre rady jak grać, aby przejść minecraft. Także po salwie przydatnych informacji w stylu "Tak, nie, nie masz racji" i wielu podobnych udało się! Nooby się przekonały że jestem fajny.

Dlatego nadejsza wiekopomna chwila! Ogłoszenie konkursu na najgłupszy nick na serwerze.  Heart
Zaczęło się dobrze... kolega Kabelodpradu miał siną pozycję, acz kolega którego nicku nie wspomnę dogadniał go. A tu nagle zonk. Dostałem muta.
I co teraz?

Konkurs stanął w miejscu, Bóbr co zna tysiąc bitów leży zastreczowant w szafie, melon leży w skrzyni nieruszony i się psuje.
Dlatego droga administracjo, szanowni użytkowniko-czytelnicy i kochany, najulubieńszy moderatorze o znamienitym nicku Seriel. Doceniam że czytasz wypowiedzi tych noobów graczy ale serio temat jest poważny. Bo bóbr co zna tysiąc bitów zaczął przegryzać mi strecz i się ślini.

Także usilnie wnoszę o odmutowanie, bo wprowadziliście tym chaos na serwerze, jestem zasypywany tysiącem (na 100 graczy) wiadomości, że jest źle, że konkurs się nie zakończył. Proszę o docenienie wkładu w serwer oraz za przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji i znajomość rególaminu.
Odpowiedz
Popieram Gracza, sam byłem tego śfiatkiem i wiem ze on to zrobil aby pomoc a nie przeszkadzac.
Odpowiedz
Dostales od Sariela za podszywanie pod administracje. Ale seryjnie, mogles przynajmiej sie nas spytac czy:
1. Mozesz robic taki konkurs
2. Jeszcze o takich numerach nie wiemy i jak mamy reagowac?

Milo ze chcesz cos "zrobic", ale tez musimy o tym wiedziec. Zawsze ktos jest z administracji online.....
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
Człowieku

Dostałeś ostrzeżenie raz, bo rozpowiadałeś,że jesteś administrator,więc dostałeś ostrzeżenie słowne.Powiedziałeś ze już tak nie bedziesz robił i git.

Po chwili chciałeś zrobić swój "konkurs" nic przeciwko temu nie miałem i to nie za konkurs dostałeś mute, tylko za to że dalej się podawałeś jako administrator.
Odpowiedz
To nie jest nawet temat na ten dział.
Odpowiedz

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

Przydatne linki

Linki uzytkownika