!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]
#11
Sariel ale nie przyuwazyles na tym ss'ie chyba "15 i wiecej to juz normalny tak o" , "nie toksyczny pomocny"
tam bardziej chodziło o ciebie C:
#12
Sariel, dlaczego nie odpisujesz? Wstyd Ci nie pozwala? Wstyd Ci nie pozwala zdjąć ze mnie niesprawiedliwej kary? Hm? A tak poza tym, to nadal nie widzę mimo zakreślonych przez Ciebie zdań tego, w którym pisze, że administracja to dzieciaki. No okej, po Szymku "trochę w tym prawdy", ale czy ja obrażam administracje tego serwera? I czy w ogóle tym zdaniem ją obrażam? Twoim zdaniem gdybym obrażał administratora X z serwera A to miał bym bana na serwerze B za obrażanie administracji? Hmm? A jeszcze dodam, że nie ma czegoś takiego jak "wyzywanie administracji od dzieci", bo każdy jest dzieckiem, czyimś dzieckiem, nawet osoba w 80 roku życia Wink
#13
xLineK o tych godzinach? On ma duzo na glowie, my nie roboty.
Ja jestem tego samego zdania co Sariel. Odrzucam skarge
[Obrazek: why.png]
#14
Wstyd mi nie pozwala? O czym ty mówisz? Podważyłem każdy twój argument. Wyjaśniłem każdą sprawę którą mi zarzuciłeś. Dobrze wiesz co zrobiłeś, co chciałeś osiągnąć pisząc te zdania i teraz po prostu próbujesz się wymigać pisząc "o przecież ja nic nie zrobiłem"


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika