!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] BykuLizu
#1
Nick Aktualny BykuLizu
Nick na ktorym dostalem bana EmZiS Kupilem te konto w wymianie Pomagał SandwichBM
Chcial bym grac dalej na serweze nawet odnowa juz nigdy nikogog nie oszukam Prosze bardzo o Odpuszczenie
juz nigdy jak nie bede robil. Mam zakaz Gry a nie chce miec chce dalej grac prosze o unbana zebym mogl grac nie musicie dawaj unbana na EmZis ja kupie sobie kase i svipa za realne pieniadze juz nigdy nie bede oszukiwal prosze o Wyrozumialośc.
Przepraszam Pierwszy raz pisze prozbe i wgl 1 raz.
Bana mam od SandwichBM
#2
Pytanie najwazniejsze. Masz dostep do sklepu www czy masz blokade?
[Obrazek: why.png]
#3
Ty to Nexus XDD, okradles serwer na 80 spawnerow ( Anomalee Sztupson ) i jeszcze prosisz o zdjęcie blokady? Tak Sandwich ma on blokadę www. I to nie jedną :0
#4
(04-10-2019, 18:57)Dayen napisał(a): Ty to Nexus XDD, okradles serwer na 80 spawnerow ( Anomalee Sztupson ) i jeszcze prosisz o zdjęcie blokady? Tak Sandwich ma on blokadę www. I to nie jedną :0

Dodam, że miał wyspę z graczem  Crash.
#5
Tak chetnie bym oddal ale sam kolega mnie okrad wiec przepraszam ale kazdy zaslugje na 2 szane a ja prosze
juz nigdy nikogo nie oszukam obiecuje proszeeee oddal bym all ale nie mam nic chce oddnowa grac
#6
(04-10-2019, 19:05)Prosze napisał(a): Tak chetnie bym oddal ale sam kolega mnie okrad wiec przepraszam ale kazdy zaslugje na 2 szane a ja prosze
juz nigdy nikogo nie oszukam obiecuje proszeeee oddal bym all ale nie mam nic chce oddnowa grac

Oszukałeś z 20 osób, więc trudno uwierzyć. XD
#7
To nie jest takie łatwe. Z tego co ja wiem to Anomalee kupił te spawnery za hajs z urodzin, dostał chłopak pieniądze od rodziny, ty go okradles dla zabawy i będziesz sobie grał? 80 spawnerow to jest 400zł Smile, wiesz ze to nie mało ?
#8
kazdy moze klamac i oszukalem tylko 2 niestety anomale i sztupsona wiem mam to na sumieniu ale kazdy sie zmiena przepraszam. A i Hydra nie lepszy owalil na realnie pieniadze typa na 120psc wiec wiesz. I jeszcze mialem dowody na Zaada Jak mowil ze ma boga na stronce internetowej serwerwera za free mogl sobie pkt dawac
ale mowi ze juz to nie dziala ale kto wie mialem nagranie ale usunolem.
Prosze o 2 Sansze kazdy zaszluguje
#9
(04-10-2019, 19:20)Prosze napisał(a): kazdy moze klamac i oszukalem tylko 2 niestety anomale i sztupsona wiem mam to na sumieniu ale kazdy sie zmiena przepraszam. A i Hydra nie lepszy owalil na realnie pieniadze typa na 120psc wiec wiesz. I jeszcze mialem dowody na Zaada Jak mowil ze ma boga na stronce internetowej serwerwera za free mogl sobie pkt dawac
ale mowi ze juz to nie dziala ale kto wie mialem nagranie ale usunolem.
Prosze o 2 Sansze kazdy zaszluguje

XD
#10
XDDDDDDDD teraz zaszalałeś, a z kim wbijałeś do mnie na teamspeaka? z Crashem C:


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika