!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sytuacja zakończona]
#11
Wszystkie dowody i spawy na Ciebie zostały wysłane do Gandafluxa, gdyby on się z nami nie zgodził to na pewno byś nie dostał blokady na sklep.

Bo takie poważniejsze sytuacje on zatwierdza.
#12
Nice niezle was omamili bo ja nic takiego nie robiłem ale okej miłej gry
#13
Czego niby nie robiłeś? Wszystko co dałem na ss potwierdziłes na chacie w czwartek.
#14
(04-07-2019, 07:32)Dayen napisał(a): Czego niby nie robiłeś? Wszystko co dałem na ss potwierdziłes na chacie w czwartek.

Nie ?
#15
Blokady sklepu www się za niewinność nie dostaje, Po prostu Gandaflux stwierdził ,że przesadziłeś z tym naciąganiem na sms-y. Ponadto dobiłeś swoją sytuację tym ,że chciałeś sprzedać konto za handel real. Się ciesz ,że to tylko gra Wink w normalnym środowisku byś mógł odpowiedzieć karnie za sms-y Premium.
#16
Dobra dobra, moze przestanmy? To ze gandaflux dal bana i blokade to prosze kierowac pytania do niego, co on o tym mysli i tam sie tlumaczyc.

Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika