!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: xLineK
Nick osoby ktora oskarzasz: Sariel
Data wykroczenia: 2019-04-09
Powod skargi: Bezpodstawne karanie graczy.
Dowód: https://imgur.com/a/K4UYc3D drogi moderatorze Sariel! Czy w wyrażeniu swojego zdania jest coś złego? Obrażanie administracji? Może chodzi Ci o zdanie, gdzie pisze o 12-15 latkach XD? Hmm? XD Nie mówie, że Ty taki jesteś, ani że dany członek administracji taki jest. Choć prawda prawdą - jesteś, jesteś toksyczny wobec mnie, wyśmiewasz się z moich cen, licytacji skrzynek, które rzekomo są ustawione, jak Ty to powiedziałeś jako pierwszy na serwerze, że takie one są bez żadnych podstaw, tylko po to, ze na serwerze zaczęło mi się powodzić, to od razu, aby ukraść mi klientów XD Nie wspominam już o karaniu mnie za jedno razową obraze 4fun kolegi, "menda jesteś Danielek", i tutaj kick, a jak zauważylem, graczy którzy intensywnie używają wulgaryzmów już nie karasz, najwyżej warnem, ale dobrze wiemy, ze to nie jest żadna kara Smile. Pozdrawiam Linek ;-P
#2
Powiadasz,że nie karam tak? Tutaj masz liste mutów w przeciągu 32 minut:

xLineK            2019-04-09 14:30 - 2019-04-12 14:30 Sariel wyzywanie administracji od dzieci
szymekkk        2019-04-09 14:30 - 2019-04-12 14:30 Sariel wyzywanie administracji od dzieci
MVK5             2019-04-09 14:27 - 2019-04-09 17:27 Sariel brak kultury
XxJOHNYxX    2019-04-09 - 14:25 2019-04-09 20:25 Sariel kultury
Danio1096      2019-04-09 14:15 - 2019-04-09 17:15 Sariel zebranie
getrekt           2019-04-09 14:03 - 2019-04-09 18:03 Sariel zebranie/wprowadzanie w blad
Luj_Ogluszacz 2019-04-09 14:00 - 2019-04-11 14:00 Sariel brak kultury
Spichni           2019-04-09 13:58 - 2019-04-09 16:58 Sariel kultury
xipli                2019-04-09 13:58 - 2019-04-09 16:58 Sariel kultury

Wystraczy spojrzeć na stronie liste banów.

Nie wspominając o kickach których żaden normalny gracz nie widzi, czyli ty nie wiesz ile razy kogoś kickowałem a kogo nie.
Warny nic nie dają? To dlaczego osoba co dostaje warny boi się ich i woli kicki? Bo po kilku warnach masz bana na jakiś czas im więcej tym dłuższy ban.

Śmieje się z twoich cen? Każdy to robi bo one są zmyślone. Głowa notcha po 1kk tak? Rok temu tak? ile osób Ci powiedziało,że czegoś takiego nie było a ty nadal się upierałeś,że było i twierdziłeś,że niszczymy gospodarkę? xD

Przypomnę Ci też twoje zmyślanie na mój temat. Twierdziłeś,że kilka lat temu dałęm Ci bana czy tam twojemu koledze. Kiedy powiedziałem,że nie było mnie wtedy na serwerze bo po prostu nie grałem, to nadal mi próbowałeś wmówić, że to byłem ja jak miałem HELPa. Przytaczałeś mi, że kolega dostał bana na 10lat i teraz mu zostało 7lat z kawałkiem. Czyli twierdziłeś,że grałem ponad 3 lata temu na serwerze i uporczywie mi wmawiałeś,że to ja.
Dla twojej wiadomości gram tu od sierpnia zeszłego roku (2018) nigdy wcześniej tu nie byłem.

Dlaczego twierdze, że są ustawiane? W prosty sposób Ci to wytłumaczę. Twój kolega z wyspy xDanielek robi licytacje i ty bierzesz w niej udział ( według mnie to jest po prostu podbijanie ceny skrzynki) i nagle więcej osób nie licytuje i wygrywasz ty skrzynkę za 40k i akurat dziwnym trafem dostałeś chyba 26 beaconów jeżeli się nie mylę. Przypadek? Zostawię to pod ocenę innych Smile

Możesz wyrażać zdanie, ale to nie znaczy,że możesz mówić wszystko co ci się żywnie podoba. Dodam jeszcze, że robienie sobie wrogów w administracji nie jest dobre dla nikogo.

Pozdrawiam i życzę miłej gry Smile
#3
Dobra wypowiedz, przyznam. Ale nadal nie widze tu powodu do karania, a Ty sam go nie wyjaśniłeś, sam nie doczytałem, ze kara za "wyzywanie administracji od dzieci" to teraz mi daj loga lub ssa, gdzie to robie xD Mam nadzieje, ze szanowny administrator Gandaflux zrobi z Tobą porządek. A tak z innej beczki, może zachowuj sie na forum jak na serwerze, "życzmy miłej gry". Tak? XD Szkoda, że na serwerze dupy ode mnie odczepic nie mozesz XD A co do bana którego dostał moj kolega, to tak, Ty go dałeś rok temu na HELP'ie, nick Novix. Pamiętam to dokladnie <3
#4
Na własnym ssie który dałeś masz napisane,że wyzywasz mnie o 8 latków toksycznych i tworzących propagandę. Po prostu mówię jak jest i jak było.Co do głowy, co do mojego pobytu tutaj kilka lat temu, co do licytacji.Nie tylko ja Ci starałem się wytłumaczyć, że głowa tyle nie kosztowała. Nie tylko ja Ci starałem się wytłumaczyć, że nie grałem ty kilka lat temu. Nie tylko ja zauważyłem, że coś jest nie tak z tą licytacją.

"Ból dupy" powiadasz tak? O co dokładnie? O to,że zarobiłeś sobie 40k na skrzynce czy na jakieś innej?Proszę Cię xD Odczepić się nie mogę, tylko to ty we mnie zaczynasz za każdym razem co zarzucam reklamę z Beaconami albo moją Zarabiarką. Zawsze dorzucasz jakiś niepotrzebny komentarz i to ja nie mogę się odczepić? Mylisz trochę pojęcia. Nie mam do Ciebie żadnego interesu to do Ciebie nie piszę, chyba,że odpowiadam na jakiś twój atakujący komentarz w moją stronę.


[Obrazek: 2019-04-04_17.42.56.png]

[Obrazek: 2019-04-04_17.43.03.png]


I proszę zdecyduj się na jedną wersję tego co mówisz, bo raz jest kilka lat, raz jest rok. Zdecyduj się bo już się trochę gubisz w tym co piszesz.
#5
(04-09-2019, 15:54)Sariel napisał(a): Na własnym ssie który dałeś masz napisane,że wyzywasz mnie o 8 latków toksycznych i tworzących propagandę. Tak? Napisałem to? Daj mi tego ssa i idealnie, czerwoną linią zaznacz gdzie napisałem taką wiadomość Tongue
#6
Nie potrafisz rozczytać ssa którego sam wysłałeś? No cóż dobrze pomogę Ci.

>Rozmowa zaczyna sie od nr 1 i 2 gdzie rozpoczyna to szymekkk
>Następnie ty się dołączasz nr 3
>Nr 4 szymekkk dalej mówi swoje
>Wiec mamy nr 5 i 6 kiedy zaczynasz mnie wyzywać

[Obrazek: nr_1edit.png]

[Obrazek: nr2edited.png]

Proszę Cię bardzo, nawet Ci ponumerowałem, żebyś się nie pogubił.
#7
Napisałem, że jest w tym troche prawdy, ale czy napisałem, że Ty takim dzieciakiem jesteś? Tak samo nie pisałem, że to akurat Ty jesteś toksyczny, a o tym wspominałem, czytaj ze zrozumieniem, mój drogi Sarielku :*
#8
Teraz to po prostu jest wymigiwanie się z twojej strony, żeby zrobić z siebie niewinnego.

szymekkk zaczął rozmowę w momencie dostania kicka, gdzie na serwerze byłem tylko ja z administracji, więc pretensje mieliście do mnie.Czyli wszystkie oskarżenia i wyzwiska były skierowane w moją stronę.
#9
Seryjnie, zanim sie temat napisze to pisz z prawda a nie pseudo.... (Do OP)
[Obrazek: why.png]
#10
Otóż nie, nie wiem, o co chodziło szymkowi, może o Ciebie, ale mi chodziło o wszystkie serwery, gdzie 12-15 letni administratorzy są często najbardziej toksyczni, bardziej niż gracze.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika