!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Propozycja bystrości
#1
Mam pytanie i propozycję. Zaczynając od pytanie czy jakakolwiek propozycja została wprowadzona? Moja propozycja to usunięcie tego wątku, bo jeżeli wszelkie propozycje są olewane to ten wątek nie ma logicznego sensu istnienia, może jedynie żeby ludzie mogli wyżyć się gdziekolwiek na złe zmiany, które są tu wprowadzane. 
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#2
No powiem Ci że tak średnio
Niektóre Propozycję które mają sens zostały wprowadzone np. Skup kaktusow w sklepie vip po 1k lub 2k sztuk
#3
Mmmm świetny pomysł teraz ci, którzy wydali hajs na serwer mogą lepiej grindować świetny pomysł ktoś miał xD, ale no nie wiedziałem, że cokolwiek wprowadzili. W każdym razie ta zmiana, jak dla mnie i pewnie dla wielu graczy jest mało znacząca, a zmiany znaczące wychodzą od administracji nie od gracz, tak jak zmiany punktów bloków, ktoś tam wcześniej proponował sprawiedliwe przeliczniki, ale to olali.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#4
Pomylka, najwazniejsza decyzje ma Gandaflux. Ale malo sie graczy wypowiada, wiec bedziemy sluchac tylko jednej osoby? Musicie tlumem przychodzic...
[Obrazek: why.png]
#5
Z tego co sprawdziłem przed chwilą to akurat co do punktów wysp zainteresowanie tematem było duże, a zmiana na to co miało poparcie graczy nie nastąpiła. Jeden wątek o punktach ma 6 stron, a drugi 4, wypowada się w nich oprócz ciebie sandvich 11 osób, z czego jedna chyba nie na temat, więc dziesięć osób było aktywnych, więc trzy czy cztery razy tyle prawdopodobnie popierało zmianę, więc pesymistycznie licząc 30 osób popierało to, na serwerze strzelałby, że jest z 60 stałych, aktywnych graczy, którym powinno zależeć na zmianie, więc moim zdanie jakaś połowa serwera uważała, że zmiana powinna być wprowadzona, tak jak proponowali to gracze. Tylko garstka, jeden aktywny i może góra czterech jego kolegów mogło być zwolennikami waszej zmiany, to sporo mniej. Poza tym coś nie widziałem, żeby ta zmiana była zmianą wprowadzoną przez gandafluxa, to wy to zrobiliście. No więc jak to nie było dla Ciebie nie było tłumne to nie wiem ile osób musi przychodzić. Jeżeli uważasz, że te wszystkie 30 osób, o których bardzo prawdopodobnym zdaniu tylko spekuluję, przyjdzie tu protestować, to zobacz sobie, jakie są frekfencje przy np. wyborach do parlamentu europejskiego, jak na standardy takiego serwera, to pod tymi wątkami zgromadził się niezły tłum.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#6
Zmienialismy tez punkty pod potrzeby graczy, chyba tego nie zauwazyles co nie?
Patrzysz co dzieje sie gdzies, ale tam gdzie nie trzeba. Seryjnie. "parlamentu europejskiego" polityke walisz jeszcze do tego?....

Fck Art. 13

P.s: Nie jestes Gandafluxem, wiec ty nie decydujesz co sie stanie w administracji.
[Obrazek: why.png]
#7
Jeżeli już tak bardzo chcesz wiedzieć jak to jest to Ci to powiem.

Administracja ma pełno pomysłów, często też ludzie je proponują w propozycjach, lecz to nie od Administracji zależy co wchodzi na serwer, tylko od Gandafluxa i tylko on ma jakiekolwiek możliwości wprowadzenia nowych rzeczy/zmian.
#8
Po pierwsze sandvich, czy ty wogóle umiesz czytać ze zrozumieniem? Co do "fck art.13" to ciężko się nie zgodzić, ale nie widzę jakby to mogło wynikać z kontekstu, tak samo przywołujesz samo "parlamentu europejskiego", zamiasta całego kontekstu, czyli frekfencji przy wyborach do parlamentu europejskiego, co nie miało nijak nawiązywać do polityki, tylko ogólnej aktywności społecznej ludzi w takich sytuacjach.
Odpowiadając na twoje pytanie, tak zauważyłem, że wybiórczo zmieniliście punkty pod graczy, przy tych punktach zaad z platformą z jaj smoka i cyberheart z 120 spawnerami napewno bardzo się ucieszą, ale co z resztą? Co z ludźmi, którzy kopali netherbricki i chcieliby coś z tego mieć? Co z ludźmi którzy wydali miliony na kwarc, który jest teraz warty śmieszne ilości punktów? Wedłóg mnie każdy powinien mieć szansę w rankingu, nawet ktoś budujący z stonebricków, ponieważ i one kosztują. Jest sposób na stworzenie względnie równych szans, więc czemu tak was boli go wykożystać.
A co do składu administracji, jest to moja opinia, a nie żądanie, czy propozycja zmiany.

Dobra teraz sariel
Mówisz, że administracja też ma pomysły, więc czemu nie wpadła na pomysł przedstawiania ich graczom i zobaczenia co o tym sądzą, pozwoliłoby to unikać takich absurdów, jak aktualne punkty wielu bloków, a co do tego, że zmiany wprowadza gandaflux, to jest oczywiste, ale czemu to akurat pomysły administracji wchodzą w życie, a nie graczy?, bo jak dla mnie i pewnie wielu graczy to nie są w niczym lepsze, a nawet gorsze.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#9
Punkty obecnie są zrobione pod ceny jakie są na serwerze więc nie wiem z czym masz problem.

Było pełno skupów netherbricków, żeby tylko nie kopać. "A chcieli by coś z tego mieć?" No maja, zaoszczędzają pieniądze kopiąc to xD

Cena kwarcu raczej się nie zmieniła, nadal się utrzymuje w tej samej granicy około 25k za 100szt.

Temat szans w rankingu dla "ładnie" budujących już był, odpowiedź jest prosta.
Chcesz budować ładnie budujesz z ładnie dobranych blocków.
Chcesz mieć punkty budujesz z blocków "pod punty" czyli drogich.
Chcesz mieć to i to robisz to i to.

Zmieniliśmy punkty pod graczy? Większość ludzi potraciła punkty bo miała platki i budowle z lapisu/redsanda/glowestona, bo były niezbalansowane pod względem cena=/=punkty. Zaad i Cyberheart się ucieszą? A grają jeszcze? No raczej nie. Więc twój argument,że robione pod kilku graczy jest bezsensowny.

Zacytuję Ci teraz moje słowa "Administracja ma pełno pomysłów, często też ludzie je proponują w propozycjach" znaczy to, że albo mamy takie same pomysły jak gracz ( przypominam Ci administracja to też gracze, wiemy co jest potrzebne serwerowi) albo ludzie w propozycjach dają propozycję na którą my już wpadliśmy wcześniej.
+ konsultujemy się z graczami, przykładem może być zmiany w nagrodach za eventy. Wiemy,że są słabe i chcieliśmy je zmienić, więc po części konsultowaliśmy z serwerem jakie mają pomysły na nagrody [co najbardziej korzystne/potrzebne]
Poza tym propozycja na zmiany też wychodzą podczas rozmowy z graczami i wtedy wpadamy na pomysł jak coś zmienić aby było fajne i przydatne.

Unikać absurdów powiadasz? Punty wielu blocków. Tak jak Ci wcześniej wspomniałem punkty blocków były zrobione pod cenę na serwerze ( uwzględniając kilka zmiennych przez sklep www)
#10
Nie wiem czy mówimy o tym samy serwerze, czy ty naprawdę twierdzisz, że tu punkty są proporcjonalne do cen? Przywołując na przykład kwarc, zdobycie jednego punktu kwarcem kosztuje 166$, licząc, że kwarc kosztuje 250$ za 1 blok. W tym samym czasie wybudowanie jednego punktu złotem kosztuje 86$. Oba materiały są uznawane za dość prestiżowe, a rozłam jest co najmniej spory. Jeszcze śmieszniejsza jest teraz sytuacja słabszych materiałów, bo logicznie rzecz biorąc skoro są tańsze trzeba użyć ich więcej do zdobycia tej samej ilości punktów, niż gdybyśmy używali bloków drogich. Otóż prawa logiki widać tu nie do końca obowiązują, bo zdobycie punktów np. cobblestone brickami(40$ za 1szt.) kosztuje 363$ za 1pkt. Koszt zdobycia jednego punktu powinien przynajmniej oscylować około podobnych wartości, a tutaj jedyne co widać to przypadkowo wpisywane liczby.
[Uwaga Uwaga, tak liczymy koszt zdobycia 1pkt. danym blokiem: koszt bloku dzielimy przez punkty, które daje ($/pkt.)]
Co do netherbricków, w tym momencie jest 0,2, co jest nieposzanowanie czasu kopiących. Nie wiem co ten nerf miałby mieć na celu, ale niczego sensownego nie przynosi, oprócz tego, że teraz używanie tego nie ma sensu. Wykopanie jednego eq dobrym kilofem z tego co kojarzę zajmuje jakieś 20min. W tym czasie na np. kaktusach można zarobić 200k, na skórze więcej, jak dla mnie do tego można porównać cenę eq netherbricków. Licząc w ten sposób cena wybudowania 1pkt w tym momencie wynosi 434$, a wcześniej było to uczciwe 86$.

Zaad nie gra? Mamy początek miesiąca, nowy ranking, a zaad ma wpisanego /is calc w tym miesiącu, więc był na serwerze najdawniej trzy dni temu, a co do cyberhearta to nie wiem (zbanowany za nic /is clac raczej nie wpisze xD), ale nie tylko on ma takie ilości spawnerów.

Proponuje dział na forum pt. "Zmiany" z archiwum zmian i czymś z informacjami o nadchodzących zmianach, ludzie mogliby powiedzieć, co o tym sądzą, bo jak na razie, w przypadku jakichś reform zostawaliśmy przeważnie stawiani przed faktem dokonanym.

I jeszcze chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie były dobierane punkty bloków. Konkretnie, a nie coś w stylu "były zrobione pod cenę na serwerze ( uwzględniając kilka zmiennych przez sklep www)", bo zmiany w sklepie www mogą się tyczyć jedynie rzeczy, które można tam kupić, a nie wszystkich bloków, a jak pokazałem wcześniej z rzeczywistością, te twierdzenie o tym, że punkty są zrobione pod cenę bloków, nie ma raczej nic wspólnego.

Taka myśl mnie jeszcze naszła, po co wcześniej przy zmienianiu punktów bloków, zamiast poprawiać bloki słabe, zwiększając punkty, większość bloków była raczej nerfiona, co skutkowało tym, że każdy nagle miał mniej punktów, dużo lepiej wyglądałoby to, jeżeli poprawiłoby się punkty bloków słabych podciągając je w górę. Ludzie wtedy nagle mieliby więcej punktów, co nie wyglądałoby dla nie których aż tak źle, wtedy takie randomoweo przypisywane liczby punktów blokom mają większą szansę przejścia.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika