!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Propozycja bystrości
#21
Robię stosunek ceny do punktów, rozstrzał wartości jest niesamowity, a ty teraz próbujesz mi wmówić, że punkty są ustawione pod ceny?  No gościu weź przywołaj jakieś liczby i mi to udowodnij, a nie powtarzasz razem z sarielem któryś raz to samo i mówisz, że się rzucam. Przez tyle czasu co odpisujecie na te wątki, to moglibyście pewnie punkty ustawić porządnie, a nie wmawiacie mi, że zrobiliście to dobrze.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#22
To poczekaj dopoki bede mial dostep do laptopa. (Bo jest w pracy, podesle tabele jak to obliczylismy)
[Obrazek: why.png]
#23
Dam Ci przykład na 2 blokach.
Diax blok daje 40pkt I kosztuje 4k
Beacon daje 200pkt i kosztuje 20k
Dalej nie widzisz tego? Punkty wzrosły x5 bo cena jest wyższa 5x.

Wiadomo ze takie Drewno Stone itp będą miały mniej punktów bo można je zdobyć za darmo. I punktów co do wartości bloków dokładnie nie ustalisz, bo ceny na serwerze są zmienne.
#24
Dayen myślałem, że dość dobrze tłumaczyłem, ale dobra wytłumaczę raz jeszcze, fajnie, że te bloki, które wymieniłeś wcześnie mają proporcjonalne punkty, ale inne bloki nie zachowują tych proporcji, twoim systemem, nie będę ci po raz kolejny tłumaczył mojego, bo widzę, że mija się to z celem, przyjmując 459$ za cenę bloku złota, na podstawie sklepu i uwzględniając cenę przepalania, blok złota powinien dawać, nie 5,3pkt tylko 4,4pkt ((459/4000)*40), punkty są tu ewidentnie zawyżone. Wracając już do mojego systemu (jeżeli go nie rozumiesz dayen możesz spokojnie przestać tu czytać), piachu nie da się zdobyć inaczej niż go kupując, a jednak punkty jakie daje są znacznie zaniżone, daje 0,1pkt, co daje 100$ za 1pkt, co nieuwzględniając tego, ile czasu trzebaby wykładać piach, jest czymś znośnym. Do zdobycia czarnego szkła trzeba kupić jaja kałamarnicy, postwawić kałamarnice, zabić je, przetopić piach i go pofarbować, cena samego barwnika, znacznie przewyższa już cenę szkła, a mimo to czarne szkło daje 0,15pkt. Same ułożenia takiej ilości czarnego szkła, aby dostać się do topki graniczy już w tym momencie z cudem, bo nie przywołując już obliczeń, zakładając, że wykłada się 1blok na sekundę, powinno zająć 77dni ciągłego wykładania...

Ciąg dalszy może nastąpi kiedyś
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#25
No tak zwolnic administracje graczbozy wszystkim sie zajmie i dogodzi kazdemu.W pisaniu jest bardzo dobry, a w zrobieniu czegos juz nie za bardzo.Czlowieku co z tego, ze piach sie wyklada dosc mozolnie i nieprzyjemnie jak ludzie budowali kaktusiarki, ktore w glownej mierze skladaja sie z piachu i mieli za sama kaktusiarke duzo punktow co w 3/4 przypadkach to byly kwadraty ewentualnie prostokaty.Kolejna czesc zloto, o ktorym wspominales mozna nazbierac pieniadze i zrobic sobie expiarke z pigmenow albo farme pigmenow z ktorej leca elementy do zrobienia sztabki.Jest tyle sposobow zarabiania na serverze zrobionych specjalnie dla graczy, ze nikomu ta puntakcja nie przeszkadza bo kazdy wie jak zarobic na ta punktacje.Lepiej zamiast byc leniwym i narzekac to moze pora wejsc na server i troche pograc poswiecic czasu.Bo poki co kazdy sie pogodzil z punktacja i gra sobie na serverze nawet ludize zaczeli korzystac z eventow bo w koncu nagrody sa cos warte.
[Obrazek: iy0btYW.png]
#26
Są już nowe nagrody za event ?
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#27
Niech ktos temu Rezaka da nawet perm svipa, to jest cos normalnego, od kiedy to forum istnieje xd....
[Obrazek: why.png]
#28
Nie wiem po co drążysz temat skoro mówisz, że ten temat będzie olewany i najlepiej go usunąć to po co tworzysz takie dramaty.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika