!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Mapy
#1
Fajną rzeczą byłaby możliwość craftowania i używania map. Przydałoby to się do ozdabiania wysp, robienia podpisów z map.
#2
Była już taka propozycja Ale zacytuję słowa jednego członka administracji: "Zostalo to ograniczone przez "obciazenie serwera" bo prawie wszyscy to mieli i to renderuje dodatkowo, to tez uderza serwer wydajnosciowo. Nie chodzi o ograniczenie bo blad a bardziej o mozliwosc grania wiecej gracza, bez tego."~SandwichBM
Więc wątpię że dodadzą to skoro obciąża serwer
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#3
Wprowadzenie jednej mapy na jednego graczy, albo jednej mapy na jedną wypę rozwiązuje sprawę jak dla mnie. W tym momencie jedynymi posadaczami map są moderatorzy i ludzie straszie bogacie, fajnie by było gdyby każdy mógł sobie zrobić chociaż jedną.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#4
"Wprowadzenie jednej mapy na jednego graczy, albo jednej mapy na jedną wypę rozwiązuje sprawę jak dla mnie. W tym momencie jedynymi posadaczami map są moderatorzy i ludzie straszie bogacie, fajnie by było gdyby każdy mógł sobie zrobić chociaż jedną."

Ja mam, zanim zostalo zablokowane. Tez nie moge craftowac. Ci maja, co sobie zrobili na "zapas" zanim zostalo zablokowane"
[Obrazek: why.png]
#5
Wiem i o tym mówię, dostęp do map ma grupa najbogatszych, kiedy chociaż jedna na gracza mogłaby zostać przydzielona. Nie każdy miał szansę grać przed wprowadzeniem tego i zrobić zapas.

Mógłby to być chociażby item startowy, tak ja książki z instrukcjami i regulaminem.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika