!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] BykuLizu
#11
dzisiaj?
#12
Z tym Zaadem to akurat prawda też widziałem jak tak pisał XD
#13
no dobra gadalismy razme wy gadaliscie oczyms my i to wszystko ale i tak kazdy zaszluguje na 2 szansze dobra ja sie nie bede kucił i tak watpie ze dostane 2 szansze ale moze moze
zycze wam dobrej gry na skyblocku tobie tez
#14
A pytanie mam. Dlaczego teraz udajesz dzieciaka i specjalnie piszesz błędy ? Na serwerze tak nie pisałeś. Myślisz ze zobaczą te błędy to się zlitują XD?
#15
(04-10-2019, 19:58)Dayen napisał(a): A pytanie mam. Dlaczego teraz udajesz dzieciaka i specjalnie piszesz błędy ? Na serwerze tak nie pisałeś. Myślisz ze zobaczą te błędy to się zlitują XD?

Przecież Nexus tak normalnie pisał.
#16
nie zawsze tak piszalem spytaj sie Verioxi on mnie zna z dobre 2-3lata z serwera
serio dobra zycze milej gry wam all

Zawsze tak psizalem spytaj sie Verioxi on mnie zna z sera 2-3lata juz
dobra zycze milej gry wam <3
#17
(04-10-2019, 20:05)Prosze napisał(a): nie zawsze tak piszalem spytaj sie Verioxi on mnie zna z dobre 2-3lata z serwera
serio dobra zycze milej gry wam all

Zawsze tak psizalem spytaj sie Verioxi on mnie zna z sera 2-3lata juz
dobra zycze milej gry wam <3

Ja to Verioxi i zgadzam się, od zawsze tak pisałeś.
#18
Jak w styczniu mu diax bloki sprzedawalem to normalnie pisał
#19
(04-10-2019, 20:32)Dayen napisał(a): Jak w styczniu mu diax bloki sprzedawalem to normalnie pisał

Crash i Nexus to 2 różne osoby. Ten BykuLizu to Nexus.
#20
Ehhh... co to chat XD? Porozmawiam z administracja i dam odpowiedz.
Blokuje temat (Odrzucono)
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika