!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Thenab4Ever97
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Thenab4Ever97
Za co zostało zbanowane?: Brak sensownego powodu.
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars 
Byleś już przedtem karany?: Nie 
Czemu prosisz o odbanowanie:

Nie rozumiem tego, dlaczego moje konto zostało zbanowane. Tylko dlatego, że miałem wyspę wspólnie z graczem mtbgl ? W wątku, który mój znajomy napisał, zostało napisane, iż nie będziecie dochodzić tego, co było czyje, a wyspa była wspólna i wszystko na niej również, ponadto co to znaczy, że nie będziecie dochodzić do tego, co było czyje, co więcej do roboty macie jako moderatorzy, poza Sandwichem oczywiście. Też oczekiwanie na werdykt parę dni jest trochę bezsensowne Marsie, pozycja moderatora wiąże się z jakimiś obowiązkami, czyż nie ? Nie jest chyba problemem wejść 1-2 razy dziennie na forum, ale rozumiem, wszyscy mamy swoje sprawy.
Zatem, podsumowując, wnoszę prośbę o odbanowanie mojego konta pod nickiem: Thenab4Ever97. W innym wypadku wraz z moim znajomym kończymy naszą przygodę z serwerem sky-block.pl.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
#2
Uuu, widzę próbę szantażu. Rozumiem to tak " dajcie ub albo odchodzę". To sobie kończ tu grę nikt płakał nie będzie ;0.
 Przepraszam ,że się tutaj wypowiadam ale mnie ponosi jak ktoś próba szantażu próbuje coś uzyskać. Zamiast okazać skruchę to jeszcze bardziej się pogrąża.
#3
(03-22-2019, 17:33)Dayen napisał(a): Uuu, widzę próbę szantażu. Rozumiem to tak " dajcie ub albo odchodzę". To sobie kończ tu grę nikt płakał nie będzie ;0.
 Przepraszam ,że się tutaj wypowiadam ale mnie ponosi jak ktoś próba szantażu próbuje coś uzyskać. Zamiast okazać skruchę to jeszcze bardziej się pogrąża.

Dayen, po 1 nikogo nie szantażuje, po 2 źle to rozumiesz, więc nie wiem po co się unosisz, po 3 nie pogrążam się i nie liże dupy administracji jak niektórzy tutaj, po 4 nie mam zamiaru grać na serwerze, na którym nie ma adekwatnych kar do tego co się zrobiło. Ja nic nie zrobiłem i za to jestem karany ? No *****, bez jaj. Nawet nie rozumiesz problemu związanego z tym banem, więc nie wiem po co się wypowiadasz.
#4
(03-22-2019, 17:33)Dayen napisał(a): Uuu, widzę próbę szantażu. Rozumiem to tak " dajcie ub albo odchodzę". To sobie kończ tu grę nikt płakał nie będzie ;0.
 Przepraszam ,że się tutaj wypowiadam ale mnie ponosi jak ktoś próba szantażu próbuje coś uzyskać. Zamiast okazać skruchę to jeszcze bardziej się pogrąża.

ale ty jestes zjebem xd
#5
No właśnie ja myślę ,że ty jesteś jakiś chory. Napisali Ci ,że nie dostaniesz ub. A trujesz im dupe Wink
#6
Proba handlu PSC jest napisane w banie wlasciciela wyspy z ktorym byles dodany. Podejrzenie handlu tez spadlo na ciebie dobrze rozumiejac, teraz wiesz czemu dostales bana. Moglbys sie na ten temat wypowiedziec?
[Obrazek: why.png]
#7
Nadal nie rozumiem za co dostałem bana. W ten sposób się wypowiadam. Załóżmy, że mam z kimś wyspe, nie gram 2 tygodnie, właściciel dostaje bana za handel psc i ja tez dostaje bana za "współudział" ? No to jest żałosne i głupie do bólu. Tamtego dnia nie grałem na serwerze, zostałem poinformowany przez zabujce_pvp na lolu o tym co zaszło. Czyli jest to podejrzenie handlu, zatem dlaczego mtbgl ma bana ? Podejrzewam, że Mars jest pedofilem, to co, od razu CBA, wjazd na chate, rozpierdol totalny i 25 lat w ciupie ? Widać, koleżeństwo na pełnej piździe. Ile % macie od ub zakupionego, bo chyba o to chodzi, nie ? Podejrzewacie o coś kogoś, jeb ban z możliwością kupienia ub. A chuj, będziemy się sądzić. Numer telefonu proszę do właściciela serwera w wiadomości prywatnej.
#8
Widać, koleżeństwo na pełnej piździe. Ile % macie od ub zakupionego, bo chyba o to chodzi, nie ?


Tym wlasnie zdaniem nie dostajesz ub, dziekujemy.
I tak by the way, nic nie dostajemy.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika