!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] mtbgl
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: mtbgl
Za co zostało zbanowane?:  Proba handlu PSC
Od kogo z administracji dostałeś kare?: MArs
Byleś już przedtem karany?: Nie  tylko 1 mute na 30 min
Czemu prosisz o odbanowanie:
No to juz jest smieszne, chciałbym dowiedzieć się gdzie oferuje PLN za konto gucciben, jesli bedzie trzeba pokaze rozmowe z nim na dsc.
I prosze o ss gdzie ja pisze ze kupie cos za pln

Do wszystkiego na wyspie doszlismy sami z Thenab4Ever97 jedynie pln jakie poszly to w ten serwer na spawnery z mojej kieszeni jesli chesz mars dam ci ss z paypala
Kolejny fakt jest taki, ze do zadnej transakcji miedzy nim a mna nie doszlo, ban jest niesluszny
nie zaoferowałem pieniędzy za jego konto, nie powiedziałem że "dam tyle i tyle" tylko pytałem bo bylem ciekawy to raz, a dwa ciebie Mars tez pytalem czy takie konto dostaje bana jesli zyskuje innego wlasciciela, co mialem napisac innego skłamałem ze "dostalem je za free" (zeby sie dowiedziec) i sie zastanawiam czy nie kupic unbana, w zyciu nie mialem dostepu do tego konta a to ze ktos od niego je rzekomo za pln kupil to nie jest moj interes bo to nie bylem ja jesli chcecie sprawdzcie all skrzynki jakie mamy, logi czy cokolwiek innego.
Siedzialem rankami i nocami i bilem withery zeby miec beacony, EniNova moze potwierdzic, że raz jak sie do mnie tepnela bylem w netherze i bilem withery.
Na dodatek oszczerstwo ze strony marsa "że robie to samo" co Konrad205 - czyli wyludzam kase bylo bardzo nie fair poniewaz nigdy nie wyludzalem kasy od nikogo  Sad  
+ oberwalo sie niewinnemu graczowi Thenab4Ever97 który dostał bana  "Do odwolania (Wyspa mtbgl)" 

ja nie widzę w swoim zachowaniu jakiejś krzywdy na szkode serwera, gram od poczatku samego uczciwie co wiele graczy potwierdzi, wnosze o 2 szanse i zniesienie bana jesli cokolwiek pan szanowny moderator widzi zlego w moim zachowaniu
#2
XD To powiedz mi jak chciałeś zapłacić osobie z zakazem gry inaczej za konto? Smoczymi monetami? I kolejne kłamstwo, do mnie pisałeś, że dostałeś już passy do tego konta i czy możesz sobie kupic ub, no weź nie ośmieszaj się, ban za psc nie jest tylko za handel dokonany jest także za próbę.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#3
Czy moglbys mi pokazac chociaz wzmianke o PLN, oprocz kupienia unbana na stronie?
Po 1 nie powiedziałem, że zapłące za to konto czymkolwiek, nie zaoferałem nic za to konto XD
A po drugie nie napisałem czym zapłace czy PLN czy pieniedzmi na serwerze czy smoczymi monetami (ale to moj 1 argument wyklucza)
Zapytalem "no nwm a ile bys chcial" (za konto) -> ss z części rozmowy https://i.imgur.com/bwKSj3d.png
Moze to wygladac jak wyglada, ale temat realnej kasiory był tylko dotyczacy kupienia ub.
Jesli rozmowa miedzy 2 graczami na temat kupienia konta poza serwerem jes karalna okej zgadzam sie z banem lecz wnosze o 2 szanse, poniewaz poswiecilem temu serwerowi mase czasu. nie lamalem regulaminu, pomagalem nowym graczom i nikomu nie zawadzałem Smile

Jesli twoj argument jest taki, że o chciał kupić konto z zakazem gry!! to na bank jest nie uczciwy gracz bo juz prawie do topki sie zbliza - co mi napisales cytuje "wylatujesz z topki"

To juz ci wyjasniam jak sie wszystkiego dorobilem samemu, mialem 1 konto o nicku TBGL -  wydalem na nie ok. 50zl (spawnery krow, svip), nastepnie wygralem konkrus walentynkowy na 2 koncie i zaprzestalem gry na TBGL, sprzedalem kilof walentynkowy za 8kk, konto TBGL za 3kk, zostawilem sobie spawnery, zaczalem budowac kaktusiarke, krowiarke jako moja praca pozwala mi na gre kiedy mam na to ochote, a ostatnio mam mniej zlecen w pracy, moglem grac po 8-10h dziennie, dokupilem 20 spawnerow krow za PLN Thenab4Ever97 kupil 7 spawnerow, zaczelismy zarabiac sami na kaktusach i skorze (sami latalismy to sprzedawac) no a zarazem zaczelismy  wychodzic na duzy +, kopalismy diaxy 4/4/4, dostalismy tez w donate ok. 4kk, kupilem stack bedrocka w sklepie www, budowalem dla Semtex/Oskar096 spawny i inne rzeczy na wyspie za kasiorke, zaczelismy bic withery w netherze w nocy/rano kiedy nie ma lagow i wither sie respi w 20 sec a nie 2 minuty  - i tak o to nagromadzilo sie 500k pkt Smile

ps. napisalem ze sklamalem to prawda - przepraszam

"a dwa ciebie Mars tez pytalem czy takie konto dostaje bana jesli zyskuje innego wlasciciela, co mialem napisac innego skłamałem ze "dostalem je za free" (zeby sie dowiedziec) i sie zastanawiam czy nie kupic unbana, w zyciu nie mialem dostepu do tego konta a to ze ktos od niego je rzekomo za pln kupil to nie jest moj interes bo to nie bylem ja jesli chcecie sprawdzcie all skrzynki jakie mamy, logi czy cokolwiek innego."

Dalej podtrzymuje danie mi 2 szansy oraz zniesienie Thenabowi bana bo nie ma on nic z tym wspolnego.
#4
Co tu się dzieje xD
#5
https://cdn.discordapp.com/attachments/5...image0.png   Wink
Nigdzie nie jest napisane, że można handlować tylko za kase, jest zakaz handlu każdymi innymi formami płatności. Można tylko kasą w grze więc jak chciałeś zapłacić osobie z zakazem? No nie pociskaj pierdół, że kasą w grze bo to kompletnie by nie miało sensu. I nie obchodzi nas jaki to nie byłeś super czy coś lub skąd masz to wszystko bo tu chodzi o próbę handlu w dodatku z typem który ma zakaz no halo. Oszukałeś już mnie wcześniej pytając a to o topce to odnośnik do tego co napisałeś "Mars tylko ból dupy bo z topki wypada" Co jest śmieszne bo mi lata jakiś typek który 50kk na oczy nie widział.
I przecież możesz zakupić sobie ub  wiec o jakiej drugiej szansie piszesz.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#6
No tak tak napisalem, ale dalej nie widze ze oferowalem cos innego niz kasa wgrze czy nawet kase w grze?
Jesli mamy byc tacy slowni to regulamin nie zakazuje PROBY HANDLU tylko handel juz dokonany, to raz.
Dwa nie wiem czy jakis osobisty masz problem do mnie, czy z wlasna osobowoscia ale ja dalej twierdze ze ban jest nie sluszny z mojej strony nie zostaly zaoferowane zadne przedmioty w innych grach / w zyciu realnym / cos na innych serwerach mc / pln / itp itd.
Gdy napisze Mars sprzedaj mi konto to znaczy ze chce kupic za pln, kase na serwerze czy za co? To wszystko to twój domysł


"Zabrania się handlowania kontami za rzeczywiste przedmioty/pieniądze/PSC/przedmioty z innych gier oraz innych serwerów."

Czy cokolwiek z tych rzeczy zaoferowałem? nie
#7
Mars, prosze o wejscie na serwer.
#8
Handel dokonany ciężko było by udowodnić.
#9
Nie doszło do handlu dokonanego i też żadnej mowy nie było o walucie. Porozmawiać już nie można z kimś ? XD
#10
(03-17-2019, 15:14)Marsu napisał(a): https://cdn.discordapp.com/attachments/5...image0.png   Wink
Nigdzie nie jest napisane, że można handlować tylko za kase, jest zakaz handlu każdymi innymi formami płatności. Można tylko kasą w grze więc jak chciałeś zapłacić osobie z zakazem? No nie pociskaj pierdół, że kasą w grze bo to kompletnie by nie miało sensu. I nie obchodzi nas jaki to nie byłeś super czy coś lub skąd masz to wszystko bo tu chodzi o próbę handlu w dodatku z typem który ma zakaz no halo. Oszukałeś już mnie wcześniej pytając a to o topce to odnośnik do tego co napisałeś "Mars tylko ból dupy bo z topki wypada" Co jest śmieszne bo mi lata jakiś typek który 50kk na oczy nie widział.
I przecież możesz zakupić sobie ub  wiec o jakiej drugiej szansie piszesz.

Moge zakupić sobie ub, ale nie bede wydawał 60zł na 3 moje konta.
A druga szansa jest to - zniesienie bana za d a r m o 


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika