!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nowa edycja
#1
Witam !
Nie wiem czy to odpowiedni do tego dział ale lepszego nie znalazłem. 
Mianowicie chciałbym się zapytać czy planowana jest już nowa edycja serwera i zmiana jego wersji na nowszą (np. 1.12). Obserwowałem trochę serwer i muszę stwierdzić, że ta edycja trochę już trwa, a moim zdaniem przydałoby się jakieś odświeżenie. Na odpowiedź z góry dziękuję.
#2
Serwer jest planowany na update taki jak na serwerze innego wlasciela: 1.7.x - 1.12.x

Wiec, wszystko w swoim czasie.
[Obrazek: why.png]
#3
Wielkie dzięki.

Ps: Zróbcie /warp pvp, to zawsze cieszyło graczy Smile
#4
Gandaflux postawil sprawe jasno, pvp jest dalej na zdaniu: NIE

Bo to tez sie liczy z problemami jak cheaterzy, narzekania itd. Tak mamy duzo roboty bez pvp
[Obrazek: why.png]
#5
moga zrobic 1.12 ale 1.7.2 niech tez zostawia bo duzo osob nie lubi 1.12
[Obrazek: sZyMy.jpg]
#6
(03-13-2019, 20:29)SandwichBM napisał(a): Gandaflux postawil sprawe jasno, pvp jest dalej na zdaniu: NIE

Bo to tez sie liczy z problemami jak cheaterzy, narzekania itd. Tak mamy duzo roboty bez pvp

Z całym szacunkiem, ale ile Wy niby macie roboty? Bo na pewno nie dużo. Patrząc na Ciebie jako opiekuna forum - roboty masz zero, bo na forum praktycznie nikt nie wchodzi. Na serwerze sami sobie dorzucacie roboty przez dozwalanie gry na MK Smile

Co do samego pomysłu, ja osobiście jestem przeciwny, bo wolę aktualną wersję i celowo szukałem serwera z taką wersją, a nie jakąś nowszą, bo ich po prostu nie ogarniam.
#7
Szczechu, inaczej by sprawa wygladala gdyby jakis dzieciak "nie ty" zaatakowal tak forum ze musialem go o 3 miesiace cofac.
Duzo osob stracilo tutaj duzo cennych informacji, zanim dostanie sie zaufanie to forum bedzie dzialac.


Do tego, bylem tez na urlopie (Bo nigdy nie bylem na urlopie).

I patrzmy teraz na ten temat.
Plan jest taki, 1.7.2 do 1.12.x, tak ma to dzialac jak na bloczek.net (inny serwer wlasciciela). Ale kiedy ten update bedzie to nie wiem, ale bylo cos wspominane od Gandafluxa.
[Obrazek: why.png]
#8
Powiem tak, tak jak ty mówisz że nie ma roboty.Ty jej może nie widzisz, ale administracja ma jej ''trochę'' Sandwich jako Opiekun F.co jakiś czas wchodzi ogląda forum i wnosi poprawki itd.na serwerze?Tak samo ! Więc nie masz formy zaczepki bo jak administracja jest to pilnuje i ma dużo roboty a tak jak ''ARENY PVP'' to były kiedyś niestety przez nas ''graczy'' zostały usunięte bo co drugi to był na huzuni czy flarach i leciały bany i dlatego zostały usunięte i wątpię, aby powstały specjalnie żeby dołożyć roboty na banowaniu co 2 gracza.
#9
Nie ma co narzekać na brak pvp. Jak pvp było to owszem sety i miecze miały jakąś wartość nie to co teraz, ale połowa osób wypowiadających się na temat pvp nie grała tu wtedy i nie wie co się działo. Dlatego lepiej będzie jak sb zostanie bez pvp.
#10
(05-01-2019, 09:14)Berlinki napisał(a): Nie ma co narzekać na brak pvp. Jak pvp było to owszem sety i miecze miały jakąś wartość nie to co teraz, ale połowa osób wypowiadających się na temat pvp nie grała tu wtedy i nie wie co się działo. Dlatego lepiej będzie jak sb zostanie bez pvp.

Ja akurat grałem jak jeszcze był spawn z złotych bloków ten taki ''pamiętliwy spawn''.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika