!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Mars
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Anomal33 (Diablo)
Nick osoby ktora oskarzasz:  Mars
Data wykroczenia: 03.03.2019r:
Powod skargi: Dostałem bana z powodem "Zakaz gry - Diablo" od Marsa... Grałem sobie 4 dni, nic nie odwalałem, nikomu się nie narażałem jednym słowem się zmieniłem i chciałem sobie po prostu spokojnie pograć ze znajomymi a tu nagle dostaliśmy bany... Nic nie robiliśmy normalnie budowaliśmy sobie wyspę i kaktusiarkę... Nick Anomal33 i Payet_. Uważam, że Mars jest osobą niezrównoważoną psychicznie oraz próbuje pokazać swoją wyższość nad innymi graczami a także osobami w administracji. Nie podaję żadnego powodu bo najzwyczajniej nie ma podstaw do zbanowania mojego konta :Smile 
Dowód: Wystarczy wejść na stronę w zakładkę "Lista Banów" Smile 
#2
+1 Pozwolił mi grać po un zakazie a teraz nagle gdy się wzbogaciłem wyjeżdża z tym że mam zakaz gry dalej ale admini nie chcieli mnie zbanować i dostałem permiki na każdym z kont Smile
#3
Diablo- miałeś zakaz gry i nikt Ci go nie zdjął, a nie ze ty sobie chciałeś pograć. Mogłeś najpierw zapytać administrację o zgodę.


Gucci- Dostałeś zakaz po tym jak dowiedzieli się kim tak naprawdę jesteś " Gener ". Gener miał zakaz gry.
#4
Rido zamknij dupe nie należysz do administracji więc sie nie udzielaj

Poprosze jakiś dowód że ja to Gener bo pewnie chłop sie nasłuchał za dużo takiego Hardwelka
#5
Jasne, pamiętasz Gener jak byłeś ze mną na ts rok temu ? Właśnie mi przypomniał te same głosy =)
#6
Nie znam ciebie nawet rok pajacu i nigdy bym sie nie kontaktował świadomie z osobą która ma zaburzenia psychiczne
i nie potrafi złożyć sensownie zdania
#7
troche slabo ze tylko ja dostawalem warny za pisanie tu a wy nic no ale trudno zycie jest okrtune
[Obrazek: sZyMy.jpg]
#8
Spokojnie spokojnie......


Diablo, miales od nas zakaz bo sobie nawet to przypominam. Bez kontaktu z administracja o druga szanse (Tak mozna ja dostac).
To potajemnie grales i banicja poleciala. ZA jakis czas mozesz sie zglosic. Wiec odrzucam a innych upominam bo to nie chat....
[Obrazek: why.png]
#9
Może i nie chat ale ciekaw rzeczy tu czasem piszą.
Next time Diabełku.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika