!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dodano] Eventy
#1
Witam w tym wątku poruszę eventy.

Nagrody:


Wpadłem na fajny pomysł dotyczący eventów. Długi czas zaplanowane już jest zmienienie nagród na eventach, ale odpowiedzi brak. Nagrody z nich są bardzo słabe starałem się wygrywać każdy i uzbierałem w ferie to : http://prntscr.com/moubhe . Nie lepszym pomysłem było by zrobienie jakiegoś liczniku wygranych eventów i dawanie rang, przedmiotów za np : 100 wygranych eventów = tydzień vip'a i inne. Dużo graczy zaczeło by chodzić na eventy. Dodanie jakiejś fajnych komend dotyczących topki ludzi wygrywających najwięcej eventów lub lista z nagrodami za ich wygrane.

Źle wyjaśniłem :

Wygrane eventy podobne były by do /czas pokaz tylko były by to wygrane eventy za czas można odblokować przedmioty, rangi i wiele innych.

Zbyt mało czasu:

Na niektórych splefach brakuje czasu na zabicie przeciwnika.

Bezsensowne eventy:

Owcarz - kto pierwszy ostrzyże 1 owce jest ustawiony do końca ponieważ wełnę można zbierać co 10 sek a w 10 sek można znaleźć kolejne nie ogolone owce.
Mleczarz - bieganie z wiaderkiem do tabliczki aby je opróżnić

Bugi:

Latanie graczy na splefach, colorsach
horserun bugowanie się koni

Propozycje:

Eventy :

Śnierzki - każda powinna bić po 2-3 serduszka a czasami chyba 1 bije po 5 i jesteś na 2 hity
Spleff - większe areny, max 16 klocków budulca, szybsze narzędzia do rozwalania bloków pod graczami
Pole minowe - po wejściu na płytkę nie tracimy połowy życia tylko przenosimy się na początek
( zmiana aren pvp i łucznik) najlepiej bez lawy 
odradzanie się życia ( pvp, łucznik, śnierzki)
Może jakieś lepszy miecz na pvp jeśli ktoś ma svip'a (wkoncu to kosztuje)

Dziękuję za uwagę jeśli coś nie jasne pisać, może wy macie jakieś fajne propozycje na eventy. Smile

Pozdrawiam Kabluś.
Odpowiedz
#2
Bardzo dobry pomysł popieram +1


Czyli że była komenda np. /is rank event na zasadzie tak jak z wyspami że pokazuje top10 i twoje miejsce które zajmujesz
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#3
Zapomniałem jeszcze o evencie wędkarz

- mało czasu

lepszym pomysłem było by kto pierwszy złowi 5 ryb
Odpowiedz
#4
Zgadzam się w 100% lecz pomysł z lepszym mieczem na evencie pvp dla svipow jest słaby
Odpowiedz
#5
Zmiany w eventach są już zadecydowane i wysłane do Gandafluxa, teraz tylko czekamy, aż je wprowadzi.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika