!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Dayan
Nick osoby ktora oskarzasz: GucciBen
Data wykroczenia:02.10.2018r: 22.02.2019 
Powod skargi: Podszywanie się, złamanie umowy z MOD.
Dowód: Pierwsze co to opiszę ta sytuację, GucciBen miał zdjęty zakaz pod warunkiem ze zacznie grać od nowa dziwnym trafem na 2 dzień jego wyspa miała już 400k calcu konto dodane do sQubany zostało olek5325 zostało odbanowane przez GucciBen i skopal wyspę. Piszesz mi ze wydales 200zl w serwer? Łatwo to policzyć getrekt zabrał itemy za 20kk a zostało Ci ich około 40kk więc ? 60kk × 5zl = 300zł a gdzie svip i reszta? Gandaflux niech sprawdzi co kupił w sklepie www. Dziś o godzinie 18;16 podszywales się pod Karolcia99 pisząc ze kupiłeś te konto nie udało mi się złapać tego na ss więc dlatego pisze godzinę żeby Ganda sprawdził Smile. Zlamales umowę z MOD podszywales się i tyle w temacie. Niżej dołączam ss

(02-22-2019, 21:41)Dayen napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze: Dayan
Nick osoby ktora oskarzasz: GucciBen
Data wykroczenia:02.10.2018r: 22.02.2019 
Powod skargi: Podszywanie się, złamanie umowy z MOD.
Dowód: Pierwsze co to opiszę ta sytuację, GucciBen miał zdjęty zakaz pod warunkiem ze zacznie grać od nowa dziwnym trafem na 2 dzień jego wyspa miała już 400k calcu konto dodane do sQubany zostało olek5325 zostało odbanowane przez GucciBen i skopal wyspę. Piszesz mi ze wydales 200zl w serwer? Łatwo to policzyć getrekt zabrał itemy za 20kk a zostało Ci ich około 40kk więc ? 60kk × 5zl = 300zł a gdzie svip i reszta? Gandaflux niech sprawdzi co kupił w sklepie www. Dziś o godzinie 18;16 podszywales się pod Karolcia99 pisząc ze kupiłeś te konto nie udało mi się złapać tego na ss więc dlatego pisze godzinę żeby Ganda sprawdził Smile. Zlamales umowę z MOD podszywales się i tyle w temacie. Niżej dołączam ss

Ss nie mogę dołączyć więc  podam na pv do moda i dołączy 
#2
Brick 
Ehh.. Nie mam zamiaru się tu kłócić ale też nie pozwolę na to żeby pisano takiego typu pomówienia w moją stronę.
To Tak na Konto GucciBen wydałem ok 100psc nie jest to twoja sprawa ile włożyłem w ten serwer to są moje pieniądze przypominam Smile (GucciBen mial chyba po 4-5dniu dopiero 400k calcu)Owszem Olek5325 został odbanowany nie kopałem go nie wiem ile razy mam Ci to powtarzać . Skąd wiesz że GetRekt zabrał itemy warte 20kk (Itemy wyrzucił za wyspę)? wziął co jego i tyle.Dla twojej wiadomości konto Karolcia99 jest moje ale jesteś zbyt ograniczoną umysłowo osobą aby to zrozumieć.Kompletnie Cie nie rozumiem przepraszasz mnie na serwerze piszesz ze nie wiesz czemu się spinamy między sobą , a w dalszym ciągu to
robisz Smile
PS : Dostałem szansę gry na serwerze i nie mam zamiaru jej stracić przez osobę która nie ukrywała tego ,że mnie po prostu  na serwerze nie chce Smile
#3
XDD, pisałeś ze wydales 200zl. Więc masz kradzione itemy sam mi to pisałeś ze miałeś te itemy Mars widział ss + getrekt pisał sam ze zabrał taką wartość. Miałeś grać od nowa a miałeś na wyspie kradzione ity i wiedziałeś o tym że są kradzione.
#4
Tak naprawde odebranie zakazu gry mialo byc zwiazane zaczynaniem od zera.
Niestety jeszcze zadnego ss nie widzialem, wiec czekam zeby mi zostalo doslane.
[Obrazek: why.png]
#5
Już Ci daje Big Grin
#6
Dobra Rido . Zaczynałem grę od samego 0 możesz sie spytać np Kabla co skupował mi beacony co 1 bo nie miałem kasy i zarabiałem na kaktusach.Nie wiem co tacy ludzie jak ty próbują osiągnąć. Co do getrekta to jest słowo przeciwko słowu zakończyliśmy grę wspólną i tyle zabrał co jego i koniec a itemów ze squbanego na mojej wyspie nie ma Smile))

A i Kanapko ss też chce dostać w wiadomości prywatnej Smile
#7
Zakończyliśmy XD on odszedł zabierając itemy warte 20kk Ty o tym nie wiedziałeś na 2 dzień go wyzywałeś też są ssy

A i itemy ze sQubany miałeś ukryte po jakimś czasie je użyłeś bo nie chciałeś wzbudzić podejrzeń
#8
Co prosze? Nie miałem nic ukryte co kupiłem to wyłożyłem ale zresztą z tobą nie ma co gadać bo przecież jesteś przyjacielem Kulfona i możesz mi załatwić blokadę www bo Ganda sie twoim zdaniem słucha Kulfona a Eni i Kanapke to już 7 lat znasz to nie ma co Rido przepraszam już nie będę się spinał bo masz kontakty :c
PS . Znajdź dowody a nie pomówienia getrekta który działał pod impulsem Smile
#9
Myślisz ze będziesz pisał ze ja to rido to nie dostaniesz zakazu? Będziesz się bronił " bo rido ma zakaz" " SzymeG to Markowsky" haha Kanapka dostałeś ssy na fb
#10
Człowieku ty zdania nie potrafisz poprawnie złożyć a ty mi coś mówisz że będę się bronił XDDD?
Najśmieszniejsze jest to że jesteś bajkopisarzem i w te bajki ty wierzysz gościu Smile Wiesz kto pisał ze SzymeG to Markowsky? Ty pisałeś bo Sharkz mi sam o tym mówił Smile Jeśli ja dostane w dalszym ciągu zakaz gry to pokaże to tylko poziom tego serwera że wierzą typowi co ledwo gimnazjum zdał XD


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika