!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gracze dodani do wyspy
#1
Ostatnio pojawił się u mnie taki mały problem. Mianowicie popsuł się drugi home na wyspie, a zwykły gracz (dodany do wyspy) nie może zmienić czy naprawić tego homa.

Dotyczy to też otwierania wyspy zwiedzającym i inne komendy. Bo jeśli ktoś gra np z dobrym znajomym, a jego niema bo np. wyjechał na wakacje to ma troszkę utrudnioną grę. Dlatego też zwracam się z prośbą o utworzenie takiego jakby vlidera, wspólnika czy jak to tam nazwiecie. Osoby która ma takie same uprawnienia oprócz usuwania wyspy.
#2
Jest otoz tak, ze osoba party moze tylko glowny home naprawiac /is fixhome

Zeby wiele komend zostalo zezwolonych, to jest ciezko zrobic... Duzo mamy tutaj oszustow i tak dalej... Lepiej bym nie ryzykowal az takimi zmianiami. Przedtem to party nic nie moglo, teraz ma troche mozliwosci i wystarcza.

Nie mam nic przeciwko twojej wypowiedzi, ale zmieniajac jedna rzecz to beda mieli wszyscy i zaczna sie problemy.

Temat zamykam.
[Obrazek: why.png]
#3
(07-01-2018, 23:28)SandvichBM napisał(a): Jest otoz tak, ze osoba party moze tylko glowny home naprawiac /is fixhome

Zeby wiele komend zostalo zezwolonych, to jest ciezko zrobic... Duzo mamy tutaj oszustow i tak dalej... Lepiej bym nie ryzykowal az takimi zmianiami. Przedtem to party nic nie moglo, teraz ma troche mozliwosci i wystarcza.

Nie mam nic przeciwko twojej wypowiedzi, ale zmieniajac jedna rzecz to beda mieli wszyscy i zaczna sie problemy.

Temat zamykam.
A Ja powiem tak, to jest bardzo dobry pomysł.
Właściciel wyspy wybiera 1 swojego głównego pomocnika i pod jego nieobecność ma dostęp do części komend właściciela wyspy.
#4
(07-04-2018, 07:36)EniNova napisał(a):
(07-01-2018, 23:28)SandvichBM napisał(a): Jest otoz tak, ze osoba party moze tylko glowny home naprawiac /is fixhome

Zeby wiele komend zostalo zezwolonych, to jest ciezko zrobic... Duzo mamy tutaj oszustow i tak dalej... Lepiej bym nie ryzykowal az takimi zmianiami. Przedtem to party nic nie moglo, teraz ma troche mozliwosci i wystarcza.

Nie mam nic przeciwko twojej wypowiedzi, ale zmieniajac jedna rzecz to beda mieli wszyscy i zaczna sie problemy.

Temat zamykam.
A Ja powiem tak, to jest bardzo dobry pomysł.
Właściciel wyspy wybiera 1 swojego głównego pomocnika i pod jego nieobecność ma dostęp do części komend właściciela wyspy.

Ja nie mam ochoty na dodatkowe problemy, tak duzo tego mamy....

Do tego ten plugin nie wspiera ten funkcji....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika