!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Areny
#1
Witam.
Piszę tutaj w imieniu nie tylko swoim, lecz w imieniu większego grona.
Proszę o otworzenie aren typu PVP i tym podobnych.
Powody? Jest ich sporo. Pomimo że to stary serwer, eventów jest zdecydowanie za mało i na każdy trzeba czekać.
Areny odrobinę by urozmaiciły całą grę na serwerze.
Z tego co wiem nie obciążają znacznie serwera, a zawsze jest to jakiś punkt na urozmaicenie rozgrywki.
Podsumowując, im więcej atrakcji tym więcej zadowolonych graczy.
#2
Areny PVP istniały kiedyś na serwerze, ale z czasem zostały usunięte był też osobny serwer PVP lecz nikt tam nie grał więc został usunięty.Tworzenie PVP na trybie Skyblock?Administracja drugi raz na to nie pójdzie czemu?Ponieważ co chwile ktoś pisał, zgłaszał ''ADMIN ON MA CHEATY'' i tak co chwile to jest irytujące i męczące nikt tego nie nazwie rozrywką ani atrakcją dla serwera będzie tylko więcej sprawdzania i nerwów.

Pozdrawiam
#3
(02-17-2019, 11:13)Gazowana napisał(a): Areny PVP istniały kiedyś na serwerze, ale z czasem zostały usunięte był też osobny serwer PVP lecz nikt tam nie grał więc został usunięty.Tworzenie PVP na trybie Skyblock?Administracja drugi raz na to nie pójdzie czemu?Ponieważ co chwile ktoś pisał, zgłaszał ''ADMIN ON MA CHEATY'' i tak co chwile to jest irytujące i męczące nikt tego nie nazwie rozrywką ani atrakcją dla serwera będzie tylko więcej sprawdzania i nerwów.

Pozdrawiam

Można powołać kogoś, kto by faktycznie to sprawdzał. Przecież to naszego właściciela nic nie kosztuje. No chyba, że administracja zarabia tutaj na doglądaniu serwera.
Z tego co widziałem to Moderatorzy poza grą nie zajmują się niczym innym. Nie ma tu żadnej kontroli z ich strony.
Zrobienie małej areny PVP nie jest czasochłonne. I zawsze można postawić tabliczkę "Wchodzisz na własną odpowiedzialność. A to, że gracz podejrzewa innego gracza o cheaty, powinno być dla administracji raczej pomocą, a nie uprzykrzaniem życia. Po to w sumie tu są, żeby eliminować nie czystą grę. Na takiej arenie najłatwiej wychwycić, który gracz jest nie do końca fair wobec innych.
Mob arena moim zdaniem też nie była złym pomysłem. Zwłaszcza że można tam grać w kooperacji.

Również Pozdrawiam
#4
Dobry pomysł, spoko by było jakby PVP powróciło na serwer.
#5
I tak nie dodadzą pvp jest to już chyba 4 watek o dodanie pvp a administracja cały czas się nie zgadza A ganda tak samo więc i tak nie ma co się starać .
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#6
fade kiedys powroci napewno gazowana a serw pvp nie wyszedl bo to nie bylo to samo co na tym serwie nikt nie mogl miec lepszych itow ani nic
[Obrazek: sZyMy.jpg]
#7
Skoro był osobny serwer PVP, to znaczy że jakieś zainteresowanie tym było. Dlaczego więc usunięty został z głównego serwera?
Myślę że chodziło o skargi Administracji. Bo po co brać sobie dodatkowe obowiązki na głowę, jeśli można beztrosko grać i budować sobie wyspę.
#8
Wlasnie nie, byl osobny serwer pvp jako ulepszenie starego juz pvp.

Tylko jak wiadome, dzieciaki ktorzy uzywaly cheatow lecialy bo mielismy autorski plugin od antycheata.
Dlatego nikt nie chcial grac, bo wiekszosc graczy to byli: CHEATERZY
[Obrazek: why.png]
#9
(02-17-2019, 22:28)SandwichBM napisał(a): Wlasnie nie, byl osobny serwer pvp jako ulepszenie starego juz pvp.

Tylko jak wiadome, dzieciaki ktorzy uzywaly cheatow lecialy bo mielismy autorski plugin od antycheata.
Dlatego nikt nie chcial grac, bo wiekszosc graczy to byli: CHEATERZY

No ok. To czemu nie zastosujecie tego na sky-block'u i nie uruchomicie PVP?
Jeśli ten antycheat faktycznie działa to administracja nie miała by co robić.
WIęc pozostaje tylko kwestia budowy. Czyż nie?
#10
Arenka pvp jest cały czas tylko zabudowane wejście do niej jest
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika