!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] EromeliK
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: EromeliK
Za co zostało zbanowane?: Handel PSC
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie mam pojęcia.
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Musiała zajść jakaś pomyłka, nie pisałem o żadnych PSC ,nie chciałem w ogóle jego sprzedać. Wydałem na ten serwer mnóstwo pieniędzy i nie chciałem przerywać dalszej gry. Ktoś mnie wrobił.
#2
Hejka,

ban jest z 28.12.2018... Troche czasu minelo. Niestety za duzo czasu minelo, normalnie max 7-10dni dajemy na Unbana, zalezy tez od rzeczy.

Zamykam, odrzucajac z powodu przedawnienia.
[Obrazek: why.png]
#3
To był twój drugi ban za handel psc, pierwszy dostałeś z mojej strony na który mam niezbite dowody :

[Obrazek: Eromelik_-proba_handlu_psc.png]

I kupiłeś sobie ub tylko dlatego,że nie została nałożona na Ciebie blokada sklepu, więc dostałeś drugą szanse którą zmarnowałeś z tego co widzę bo dostałeś kolejnego bana za Próbę handlu PSC przez Zaad'a, więc nie dość,że miałeś drugą szanse ( której nie powinieneś mieć) to i tę o to szansę zmarnowałeś, więc temat do zamknięcia.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika