!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] LucynkaUlaniec
#1
Nick konta, które zostało ci zbanowane: LucynkaUlaniec
Za co zostało zbanowane?: "zbanowany z powodu nick"
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie wiem/mozliwe,ze console
Byleś już przedtem karany?: Nie 
Czemu prosisz o odbanowanie: Jak sie domyslam nick jest uwazany za obrazliwy.Administrator jak widac nie wie co to mem i mysle,ze ten nick nikogo nie obrazil zważywszy na to,że wieksza czesc servera sledzi memy (np.wczoraj gdy polowa serwera pisala JP2GMD o 21:37)
#2
Niestety, proby unbana ciezko widze nawet z mojej strony. Trzeba sobie bardziej ogarniety nick zrobic a nie z memow, mamy tez swoja kulture.

Jestem na nie.
Niech reszta z MOD sie wypowie
[Obrazek: why.png]
#3
(02-09-2019, 16:53)SandwichBM napisał(a): Niestety, proby unbana ciezko widze nawet z mojej strony. Trzeba sobie bardziej ogarniety nick zrobic a nie z memow, mamy tez swoja kulture.

Jestem na nie.
Niech reszta z MOD sie wypowie

"Trzeba zrobic sobie bardziej ogarnięty nick"  MEM- obrazek o charakterze humorystycznym, w którym elementy ikoniczne współwystępują z elementami tekstowymi.Jezeli banujecie za jednego memy to musicie chyba zbanowac 80% servera bo wczoraj pisali JP2GMD o 21:37 na serverze lol.
#4
Teraz to ty posluchaj, jesli masz problem to mozesz smialo isc gdzies indziej. Ja nie bede dyskutowac z takimi jak ty.
Administracja to nie roboty, a jak nikt nie zglaszal to co mamy robic?

Seryjnie, to jak pisali to czemu skargi nie zrobiles i teraz masz problem do administracji ze ktos cos takiego pisze?
[Obrazek: why.png]
#5
(02-09-2019, 23:41)SandwichBM napisał(a): Teraz to ty posluchaj, jesli masz problem to mozesz smialo isc gdzies indziej. Ja nie bede dyskutowac z takimi jak ty.
Administracja to nie roboty, a jak nikt nie zglaszal to co mamy robic?

Seryjnie, to jak pisali to czemu skargi nie zrobiles i teraz masz problem do administracji ze ktos cos takiego pisze?

Moj nick tez ktos zglosil?Czemu to gracz ma dbac o server zglaszajac takie rzeczy (biorac pod uwage,ze ten server nie jest jakims duzym) a nie administrator.Na taki server wystarczy przeciez jedna osoba,ktora ma uprawnienia do banowania.Nie mialem problemow,ze ktos pisze cos o papiezu bo wiem,ze to tylko mem lol i sam sie z tego smieje.Biorac pod uwage,ze nigdzie cie nie obrazilem/administracji nie masz chyba podstaw zeby sie denerwowac/obrazac bo ktos powiedzial prawde i wytknal co powinno sie zmienic.
#6
Po rozmowie z administracja odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika